Reprezentacja Polski problem
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 21 Marca 2020

Ogromne kłopoty reprezentacji Polski. Wszystko się załamało, trener ma gigantyczny problem

Reprezentacja Polski przygotowywała się do udziału w igrzyskach olimpijskich w 2020 roku. Teraz jednak trener naszej kadry ma gigantyczny problem, bowiem na ten moment nie wiadomo, czy turniej się odbędzie.

Reprezentacja Polski z pewnością była jednym z największych faworytów turnieju igrzysk olimpijskich. Wydawałoby się, że Polacy niemal na pewno wrócą z Tokio z medalem, o ile oczywiście nie dojdzie do żadnej katastrofy, bowiem to właśnie nasz zespół w ostatnich latach sięgał po największe sukcesy na arenie międzynarodowej. Nic nie wskazywało na to, by w tym roku miało być inaczej.

Niestety, na ten moment wiemy jednak, że organizacja igrzysk olimpijskich będzie mocno utrudniona. W związku z tym możemy być pewni, że przygotowania do samego turnieju ulegną gigantycznym zmianom, nie mówiąc już oczywiście o formie samych zawodników. Nie da się ukryć, że selekcjoner naszej drużyny narodowej ma ogromny problem na kilka miesięcy przed turniejem.

Wspaniały gest Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazali gigantyczną kwotę na walkę z wirusemWspaniały gest Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazali gigantyczną kwotę na walkę z wirusemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Reprezentacja Polski ma ogromny problem

Jak się dowiadujemy, Vital Heynen miał już niemal ukończony plan przygotowań do turnieju, jednak na ten moment nikt nie wierzy w to, że odbędzie się on zgodnie z początkowym terminem. Działacze MKOl są pewni siebie, ale trudno jest ufać im w obecnych okolicznościach. Odwołano już Euro 2020 i wiele wskazuje na to, że dojdzie do tego także z igrzyskami.

- Dla niego to musi być bardzo trudna sytuacja. Cały program przygotowań "wziął w łeb" i będzie się musiał starać, żeby to teraz poukładać na nowo. Myślę, że niedługo przekaże nam pierwsze ustalenia i będzie chciał uzgodnić, co dalej. Zresztą sytuacja nadal jest rozwojowa, więc nawet jeśli coś wymyśli, to za tydzień może to już być nieaktualne. Nie ma co wybiegać za daleko w przyszłość - mówi dla sport.pl Piotr Nowakowski, zawodnik reprezentacji Polski, który dostrzega problemy Vitala Heynena, trenera naszych siatkarzy.

Świat futbolu w żałobie. Nie żyje legendarny bramkarz, był wzorem dla pokoleńŚwiat futbolu w żałobie. Nie żyje legendarny bramkarz, był wzorem dla pokoleńCzytaj dalej

Reprezentacja Polski jest faworytem turnieju w Tokio

Reprezentacja Polski weźmie udział w IO, które oficjalnie rozpoczną się 24 lipca. Trudno w tym momencie ocenić, czy rzeczywiście do tego dojdzie, choć tysiące ludzi, a także eksperci wykluczają organizację wielkiej imprezy w takim terminie. Działacze są jednak mimo wszystko pewni siebie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Potentant Bundesligi wraca do treningów mimo epidemii. Pierwszy taki przypadek w Niemczech
  4. Wielkie wyróżnienie Grzegorza Krychowiaka. Kibice go kochają, niesamowite osiągnięcie, brawo
  5. Pele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwości
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News