Reprezentacja Polski Glik odejście
Instagram - Kamil Glik
Autor Piotr Bernaciak - 21 Listopada 2019

Gwiazda reprezentacji Polski na wylocie z klubu. "Jest jednym z niepożądanych"

Reprezentacja Polski może mieć poważny problem w związku z kłopotami jej podstawowego obrońcy. Okazuje się, że jest on na wylocie ze swojego klubu. Ta wiadomość nie może cieszyć kibiców.

Reprezentacja Polski nie ma większych problemów z postawą zawodników ofensywnych, bo w ostatnich kilkunastu miesiącach zarówno Robert Lewandowski, jak i Krzysztof Piątek czy Arkadiusz Milik spisywali się dobrze. Na niezłym poziomie stoi też polski środek pola, jednak obawy przed Euro 2020 może wywoływać postawa naszych zawodników w defensywie.

Nie każdy z obrońców jest w najlepszej, optymalnej dyspozycji, a teraz dowiadujemy się, że jeden z gwiazdorów naszej formacji defensywnej już niebawem może stracić miejsce w swoim klubie. Do tej pory pojawiał się na placu gry dość regularnie, jednak najnowsze doniesienia wskazują na to, że jego sytuacja zmieniła się bardzo szybko i już niebawem może nie być dla niego miejsca w drużynie.

Nie żyje polski mistrz świata. Poniósł śmierć w wypadku, nie miał najmniejszych szansNie żyje polski mistrz świata. Poniósł śmierć w wypadku, nie miał najmniejszych szansCzytaj dalej

Reprezentacja Polski ma problem z defensywą

Prestiżowy portal goal.com, który analizuje postawę AS Monaco w tym sezonie, wskazuje na wiele problemów, jakie trapią ten zespół. Okazuje się, że jednym z nich może być fatalne zbudowanie drużyny, w związku z którym działacze będą chcieli już niebawem dokonać kilku transferów z klubu. Drużynę najprawdopodobniej opuści paru zawodników, a nieoczekiwanie wśród nich ma znaleźć się Kamil Glik.

Dziennikarze informują, że Glik jest "jednym z niepożądanych" w klubie i miałby niebawem odejść. Niewykluczone, że dojdzie do tego już w nadchodzącym oknie transferowym. Nie wiadomo, któryu klub miałby zgłosić się po polskiego obrońcę, choć od dłuższego czasu spekuluje się, że zainteresowanie wyraża Torino, a więc jego były zespół. Problem w tym, że reprezentacja Polski z pewnością nie mogłaby mieć podstaw do optymizmu.

Reprezentacja Polski ma prawo mieć obawy

Kamil Glik jest podstawowym obrońcą kadry narodowej, a zmiana klubu na pół roku przed wielkim turniejem byłaby dla niego prawdziwym wyzwaniem. Nie jest bowiem powiedziane, że na pewno wywalczyłby sobie miejsce w wyjściowym składzie. Powstają obawy, że przed mistrzostwami Europy nasz środkowy obrońca nie będzie w najlepszej formie.

Zamieszanie związane ze zmianą klubu przez Glika może niepokoić, jednak pozostaje nam wierzyć w to, że ostatecznie uda mu się ustabilizować swoją sytuację do początku turnieju.

ZOBACZ TAKŻE NA ZESTADIONU.PL:

  1. Jest oświadczenie producenta murawy na mecz Polska - Słowenia. "Stan murawy był dobry"
  2. Była prezes polskiego klubu została zatrzymana przez CBA! Postawiono jej poważne zarzuty
  3. Legenda reprezentacji Polski zamierza zakończyć karierę! Ujawniono, kiedy dojdzie do pożegnania
  4. Były gwiazdor Ekstraklasy zaginął bez śladu. Nie wrócił do klubu po urlopie
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News