reprezentacja polski
instagram.com/artursobiech
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Stycznia 2020

Reprezentant Polski zdradza kulisy swojej decyzji. "Zrobiłem to dla żony"

Reprezentacja Polski w piłkę nożną jeszcze do niedawna mogła pochwalić się posiadaniem w składzie piłkarza, który był jedną z gwiazd Bundesligi. Zawodnik w tym okienku transferowym podjął zaskakującą decyzję o zmianie barw klubowych. Wielu kibiców nie mogło w to uwierzyć, ale zawodnik wyjaśnił, czemu przeniósł się na zaplecze tureckiej ekstraklasy.

Reprezentacja Polski ostatnimi czasy nie miała problemów z obsadą pozycji napastnika. Jeden z piłkarzy, który był blisko powołania na Euro 2016, od kilku lat grał w Ekstraklasie, w której był jednym z najlepszych strzelców. Piłkarz, który jeszcze do niedawna mógł pochwalić się statusem gwiazdy ligi niespodziewanie, przeszedł do drugiej ligi tureckiej. Zawodnik wytłumaczył się ze swojego zachowania i powiedział, co skłoniło go do gry na tak niskim poziomie. Okazuje się, że ważniejsze od wielkich pieniędzy było życie u boku swojej żony.

Gorzka prawda na temat Adama Małysza wyszła na jaw. Bezlitosne słowa byłego treneraGorzka prawda na temat Adama Małysza wyszła na jaw. Bezlitosne słowa byłego treneraCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Piłkarz tłumaczy się z decyzji

Po tym, jak były napastnik Hannoveru 96 i Polonii Warszawa, Artur Sobiech stał się piłkarzem Karagumruk SK w polskich mediach pojawiła się prawdziwa lawina plotek i spekulacji. Mówiło się o tym, że były kadrowicz wybrał Turcję ze względu na wysokie pieniądze i nie liczył się z polskimi fanami, którzy nadal chcieli oglądać go w Ekstraklasie. Okazuje się, że głównym powodem decyzji piłkarza było życie u boku jego żony, która jest siatkarką i sama zamierza zrobić karierę w Turcji.

- Bogna po zakończeniu sezonu w Bundeslidze przeniesie się do Stambułu, do klubu Uskudar, który gra w tureckiej Superlidze. Gdy planowałem swój transfer, to obojgu nam chodził po głowie taki pomysł, żeby być razem. Po przyjeździe tutaj mój menedżer Tomek Hajto skontaktował się z tym klubem. Działacze i trenerzy klubu Uskudar znają już CV Bogny, widzieli jej grę na video, są przekonani do niej i chcą ją zatrudnić - mówi były napastnik Ruchu Chorzów.

Sobiechowie wreszcie mają czas dla siebie

Ostatnimi czasy życie rodzinne Sobiechów nie było poukładane ze względu na to, że piłkarz grał w Ekstraklasie, a jego żona występowała w siatkarskiej Bundeslidze. Dzięki temu transferowi napastnik i jego ukochana będą wreszcie blisko siebie.

- Również dlatego, żeby mieć w drużynie jedną czy dwie cudzoziemki, bo wcześniej zespół składał się z samych Turczynek. Za 3-4 miesiące będziemy razem w Stambule - przekonuje Artur Sobiech.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili. Polacy zagrają o posadę trenera. Dramatyczna sytuacja drużyny
  2. Dramat gwiazdora Legii. Kibice wstrzymali oddech, niebezpieczeństwo było bardzo blisko
  3. Znany klub uczci pamięć zmarłego piłkarza. Wzruszające sceny, kibice nie będą mogli powstrzymać łez
  4. Z ostatniej chwili. Znamy skład reprezentacji Polski przed konkursem w Zakopanem. Nie brakuje niespodzianek
  5. Reprezentant Polski zmienia klub. Mógł być legendą, wybrał wielkie pieniądze
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News