Reprezentacja Polski
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 22 Kwietnia 2020

Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem

Reprezentacja Polski ma zagrać z Holandią w ramach Ligi Narodów już na początku września. Ten termin jest jednak dla naszych rywali kłopotliwy. Niewykluczone, że spotkania nie uda się rozegrać w tym terminie.

Reprezentacja Polski już po rozpoczęciu nowego sezonu ligowego ma przystąpić do kolejnej edycji Ligi Narodów. Wydawałoby się, że dojdzie do tego po mistrzostwach Europy, jednak okazuje się, że stanie się to na długi czas przed europejskim czempionatem. Okazuje się, że nasza drużyna narodowa może mieć konkretne kłopoty, a mecze mogą wcale nie odbyć się w wyznaczonym terminie.

Jakiś czas temu mieliśmy okazję oglądać losowanie grup Ligi Narodów, w której zagrają Polacy. Nasi reprezentanci zmierzą się z Włochami, Bośnią i Hercegowiną oraz z Holandią. Teraz okazuje się, że ten ostatni zespół będzie na początku września zmagał się z innymi problemami, przez które mecze mogą zostać przełożone już w najbliższym czasie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćTak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćCzytaj dalej

Reprezentacja Polski ma kolejny problem

Wczoraj holenderski rząd ogłosił, że zgodnie z nowymi ustaleniami futbol w tym kraju może wrócić w świetle prawa dopiero 1 września. To właśnie na tą datę ustalony jest powrót ligi holenderskiej, czyli Eredivisie. W takim wypadku byłaby ona znacznie opóźniona w stosunku do innych lig. Jest to jednak powód do niepokoju nie tylko dla kibiców Ajaxu oraz innych klubów.

Sama reprezentacja Holandii najpewniej nie będzie chciała grać w terminie ligowym, dlatego można spodziewać się, że nasi rywale będą wnioskować o zmiany w kalendarzu Ligi Narodów. Możliwym rozwiązaniem jest rozegranie spotkania w listopadzie, choć terminarz możę w ten sposób po raz kolejny ulec zmianie i doprowadzić do poważnych problemów.

Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościćJakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościćCzytaj dalej

Reprezentacja Polski wystąpi w Lidze Narodów

Póki co pozostaje więc czekać na decyzje, jakie podejmą Holendrzy. Reprezentacja Polski nie będzie faworytem w grupie, w której pierwsze skrzypce zdaniem mediów grać mają Włosi i właśnie Holendrzy. Jak z kolei przekazują polskie media, Liga Narodów ma być ostatecznym sprawdzianem Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Rząd wydał nowe rozporządzenie. Jedna grupa Polaków natychmiast wróci do pracy, nie zasłonią się koronawirusem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News