Reprezentacja Polski trener Adam Kołodziejczyk
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 22 Kwietnia 2020

Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel

Reprezentacja Polski w biathlonie straciła zupełnie nieoczekiwanie swojego trenera. Dowiedzieliśmy się, że Adam Kołodziejczyk nie będzie już trenerem naszej drużyny narodowej. Jego słowa wywołały spore zaskoczenie wśród najwierniejszych kibiców.

Reprezentacja Polski w biathlonie nieoczekiwanie musiała zareagować na wiadomość, która może zostać uznana za sensacyjną. Wszystko przez nagłe oświadczenie dotychczasowego trenera tej drużyny, Adama Kołodziejczyka, który oznajmił, że podaje się do dymisji. Zupełnie nikt nie mógł spodziewać się tego typu decyzji ze strony dotychczasowego trenera.

Wszystko przez to, że jego praca była oceniana umiarkowanie pozytywnie, jednak jasne było, że to dopiero początek. Nikt nie przewidywał, że po tak krótkim okresie pracy z kadrą nagle dojdzie do zmiany, która może wszystko zmienić, niewykluczone, że na gorsze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćTak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćCzytaj dalej

Reprezentacja Polski w biathlonie traci trenera

Reprezentacja Polski w biathlonie musi niebawem zaprezentować nowego selekcjonera. Wszystko przez niespodziewaną dymisję Adama Kołodziejczyka, której mało kto mógł się spodziewać. Jest to doskonale znana postać w świecie polskiego sportu, bo przy biathlonistach pracuje on już od wielu lat. Dopiero od 2018 roku prowadził jednak męską drużynę narodową.

- Moje zadanie było jasne - poprawić rezultaty i podnieść poziom reprezentacji na tyle by nie było problemów z kwalifikacją na igrzyska. Od początku zakładałem jednak, że realizacja tego zadania powinna zająć dwa lata. Udało się w tym czasie poprawić naszą pozycję w Pucharze Narodów aż o sześć miejsc. (...) Zrezygnowałem, bo uznałem, że zrealizowałem postawione przeze mnie zadanie - mówi Adam Kołodziejczyk w rozmowie z oficjalnym serwisem Polskiego Związku Biathlonu.

Największa patogwiazda Fame MMA znów zadziwiła fanów na Instagramie. Opinie są jednoznaczneNajwiększa patogwiazda Fame MMA znów zadziwiła fanów na Instagramie. Opinie są jednoznaczneCzytaj dalej

Reprezentacja Polski w biathlonie. Czas na wielkie zmiany

Póki co nie ujawniono jeszcze kandydatów na objęcie stanowiska selekcjonera po Kołodziejczyku, jednak przerwa we wszelkich rozgrywkach jest stosunkowo dobrym czasem na dokonywanie tego typu zmian. Pozostaje wierzyć w to, że nowy selekcjoner kadry Polski poprowadzi zespół do większych sukcesów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna afera wokół maseczek z Chin, które przyleciały do Polski. GW: mają fałszywy certyfikat
  2. Chciał popływać, w basenie nie było wody. Wpadł w pułapkę, nie mógł się wydostać
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Ważne zalecenia dla klientów PKO BP. Bank ostrzega, możesz stracić kontrolę nad swoim kontem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News