Reprezentacja Polski koszykówka
.
Autor Piotr Bernaciak - 23 Lutego 2020

Co za mecz Polaków. Wygraliśmy z mistrzami świata na ich terenie, coś niesamowitego, brawo Biało-czerwoni

Reprezentacja Polski nie była faworytem meczu z Hiszpanią, jednak w trakcie starcia w Saragossie doszło do prawdziwej sensacji. Polakom należą się wielkie brawa za taki rezultat, niewątpliwie robi on wrażenie.

Reprezentacja Polski podczas ostatnich mistrzostw świata była prawdziwą rewelacją turnieju. Udało nam się wówczas nieoczekiwanie wyjść z grupy kosztem między innymi faworyzowanych gospodarzy, graliśmy świetnie, a cała Polska żyła spotkaniami drużyny narodowej. Po zakończeniu turnieju niestety popularność nie została utrzymana pomimo nadziei wielu osób.

Nasza drużyna narodowa po zakończeniu mundialu przegrała w Gliwicach z Izraelem, co było sporą niespodzianką i ogromnym kłopotem w eliminacjach do mistrzostw Europy. Dziś przyszło nam się mierzyć z Hiszpanami, a więc z mistrzami świata, i to na ich terenie. Przegraliśmy z nimi na mundialu, jednak dzisiaj naszym zawodnikom zdecydowanie należą się brawa, bo udało się zwyciężyć.

Skandalicznie zachowanie kiboli w trakcie meczu Ekstraklasy. Policja na trybunach, mecz przerwany, brak słówSkandalicznie zachowanie kiboli w trakcie meczu Ekstraklasy. Policja na trybunach, mecz przerwany, brak słówCzytaj dalej

Reprezentacja Polski pokonała wysoko Hiszpanię

Nasi zawodnicy od samego początku meczu w Saragossie grali z Hiszpanami jak równy z równym. Drużyna naszych rywali była osłabiona brakiem największych gwiazd z NBA, jednak mimo wszystko to właśnie mistrzowie świata byli zdecydowanymi faworytami. Na mundialu poradzili sobie z nami bez większych problemów, a następnie sięgnęli po finałowy triumf.

Dzisiaj jednak lepsi byli Polacy, a zwłaszcza w końcowej kwarcie, w której wykorzystywali swoje sytuacji i bezbłędnie punktowali często mylących się w ofensywie Hiszpanów. Po porażce z Izraelem wydawało się, że czeka nas bardzo trudna przeprawa, a jednak udało nam się dziś sensacyjnie zwyciężyć. Wobec tego po dwóch meczach kwalifikacji mamy już trzy punkty.

Zbigniew Boniek przekazał fantastyczną wiadomość. Rodzina się powiększyła, gratulacjeZbigniew Boniek przekazał fantastyczną wiadomość. Rodzina się powiększyła, gratulacjeCzytaj dalej

Reprezentacja Polski z wielkim zwycięstwem

Jak podkreślają zwycięstwo, dzisiejsze zwycięstwo 80:69 nad Hiszpanią jest prawdziwie epokowym wydarzeniem. Koszykarze prowadzeni przez Mike'a Taylora zasługują na słowa uznania w związku z ważnym zwycięstwem, które nieco przybliża nas do EuroBasketu, czyli koszykarskich mistrzostw Europy.

4. Ten cios zakończył marzenia Wildera. Makabryczne uderzenie, przejdzie do historii (WIDEO)