Reprezentacja Polski siatkówka
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 23 Marca 2020

Gwiazda reprezentacji Polski w kwarantannie. Jest w samym epicentrum pandemii

Reprezentacja Polski nie miała zbyt wiele przypadków zachorowań ani nawet podejrzeń. Jedna z gwiazd naszej kadry musi jednak przejść kwarantannę w związku z najnowszymi informacjami.

Reprezentacja Polski we wszystkich dyscyplinach raczej nie musi obawiać się o swoich zawodników. Pojawiły się jedynie pojedyncze przypadki podejrzeń i sytuacja z pewnością nie jest dramatyczna, choć w naszej piłkarskiej kadrze seniorów zachorował Bartosz Bereszyński. Są jednak również wiadomości o tym, że w niektórych drużynach innych dyscyplin również pojawiają się obawy.

Jedna z najbardziej znanych polskich kadrowiczek występujących w kadrze siatkarek stwierdziła, że podzieli się z polskimi mediami wiadomościami na temat sytuacji, w której się znalazła. Z pewnością nie jest to optymistyczna rozmowa, jednak poznaliśmy nowe wieści dotyczące tego, co dzieje się w samym epicentrum koronawirusa we Włoszech, a więc w Bergamo.

Znany polski dziennikarz przekaże część zarobków na walkę z epidemią. Wielkie brawa, chylimy czołaZnany polski dziennikarz przekaże część zarobków na walkę z epidemią. Wielkie brawa, chylimy czołaCzytaj dalej

Reprezentacja Polski martwi się o swoje gwiazdy

Malwina Smarzek-Godek występuje w siatkarskiej lidze włoskiej oraz w reprezentacji Polski, w której jest jedną z najważniejszych postaci. Jej klubowa przynależność należy do klubu Zanetti Bergamo, co oznacza, że Polka przebywa w mieście objętym zdecydowanie największym ryzykiem. To właśnie tam statystyki zarażeń i zgonów wypadają najbardziej przerażająco.

- W niedzielę skończyła nam się oficjalna kwarantanna. Byłyśmy na niej całym zespołem, ponieważ miałyśmy kontakt z osobą zakażoną. Niby się skończyła, ale tak naprawdę niewiele to zmienia, bo jako cały kraj jesteśmy właściwie na kwarantannie. Każde wyjście z domu nieuzasadnione ważnym powodem jest karalne - powiedziała Malwina Smarzek-Godek dla Super-Expressu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Gwiazdor piłki wyjawił, co zrobi po końcu epidemii. Szczere wyznanie kultowego piłkarzaGwiazdor piłki wyjawił, co zrobi po końcu epidemii. Szczere wyznanie kultowego piłkarzaCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Malwina Smarzek-Godek opowiada o sytuacji w Bergamo

Na szczęście póki co wszystko wskazuje na to, że Malwina Smarzek-Godek nie jest chora na koronawirusa, jednak zapewne czeka ją jeszcze długa kwarantanna indywidualna i jeszcze dłuższa przerwa od gry. Póki co ważne, że reprezentacja Polski nie ma więcej przypadków zachorowań i pozostaje wierzyć w to, że tak zostanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News