Reprezentacja Polski
Beata ZawadzkaEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 23 Kwietnia 2020

Mocne wyznanie reprezentanta Polski o wirusie. "Na samym początku trochę się z tego śmialiśmy"

Reprezentacja Polski z powodu pandemii koronawirusa nie rozegrała zaplanowanych na marzec spotkań z Ukrainą i Finlandią. Rosnące zagrożenie epidemiczne zmusiło do zawieszenia rozgrywek niemal wszystkie federacje piłkarskie. Długo koronawirusa lekceważyli Rosjanie, którzy kontynuowali grę. Teraz przekonują się, że z chińskim wirusem nie ma żartów.

Reprezentacja Polski nie rozegra przynajmniej do jesieni żadnego meczu. Nasi kadrowicze rozsiani po krajach całego świata spędzają czas w izolacji, trenując indywidualnie. Występujący w Lokomotiwie Moskwa Maciej Rybus w wywiadzie opowiedział, jak wygląda życie w Rosji w cieniu koronawirusa.

Piotr Żyła zmienił się podczas kwarantanny. Zapuścił wąsy, podobny do Adama Małysza? (FOTO)Piotr Żyła zmienił się podczas kwarantanny. Zapuścił wąsy, podobny do Adama Małysza? (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Reprezentacja Polski nie zagra do jesieni. Kadrowicze pozostają w izolacji

Liga rosyjska była jedną z kilku, które długo opierały się konieczności wstrzymania rozgrywek z uwagi na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa. Zagrożenie ostatecznie dotarło też do naszych wschodnich sąsiadów, czego skutki teraz boleśnie odczuwają. W wielu państwach powoli liczba zachorowań maleje, a sytuacja wydaje się opanowana. Rosjanie natomiast zmagają się z coraz większymi liczbami chorujących. Mówi się, że mimo powziętych środków ostrożności, Rosja może podzielić los Włochów, które stały się epicentrum epidemii w Europie.

W lidze rosyjskiej występuje kilku polskich piłkarzy. Jednym z nich jest obrońca naszej kadry Maciej Rybus. Zawodnik Lokomotivu w wywiadzie dla WP SportoweFakty zdradził, jak wygląda obecnie życie w Moskwie.

Mariusz Pudzianowski kandydatem na prezydenta? Udostępnił zadziwiającą grafikę z Mariusz Pudzianowski kandydatem na prezydenta? Udostępnił zadziwiającą grafikę z "hasłami wyborczymi"Czytaj dalej


Reprezentant Polski przyznał, że razem z kolegami nie traktowali koronawirusa poważnie

- Da się wyczuć, że Rosjanie podchodzą do koronawirusa bardzo poważnie i chcą go zwalczyć twardą ręką. Bez względu na to, jaki kanał telewizyjny się włączy, temat jest tylko jeden. Cała Rosja mówi o pandemii. Na samym początku trochę się z tego śmialiśmy, wystarczyło, że w szatni ktoś kichnął czy zakasłał i od razu pojawiały się żarty. Gdy byłem przeziębiony, łzawiły mi oczy, a klubowy lekarz odesłał mnie do domu, koledzy śmiali się, że jestem zakażony. Myślę, że w większości krajów to pierwsze podejście do wirusa było podobne. - powiedział Polak.

Sam zawodnik stara się unikać wszelkich niepotrzebnych kontaktów ze światem zewnętrznym i w zaciszu domowym dba o odpowiednią formę w razie powrotu do gry.

- Zakładam maskę i rękawiczki przed wyjściem do marketu. Później z żoną jeszcze dezynfekujemy produkty sprejem. Staramy się nie mieć kontaktu z ludźmi, ale nie myślę o strachu i rosnącej liczbie zakażonych. Zaczynam walkę z wirusem od siebie. W centrum Moskwy nie byłem z miesiąc. Zamówiłem do domu rower stacjonarny, mam kilka przyrządów do ćwiczeń górnych partii ciała - mówi Rybus.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna afera wokół maseczek z Chin, które przyleciały do Polski. GW: mają fałszywy certyfikat
  2. Chciał popływać, w basenie nie było wody. Wpadł w pułapkę, nie mógł się wydostać
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Ważne zalecenia dla klientów PKO BP. Bank ostrzega, możesz stracić kontrolę nad swoim kontem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News