Euro 2020 Reprezentacja Polski
FrankHoermann/SVEN SIMON
Autor Piotr Bernaciak - 24 Kwietnia 2020

Poznaliśmy nazwę przyszłorocznego Euro. Jest zupełnie inna, niż wszyscy myśleli

Reprezentacja Polski w przyszłym roku powinna pojechać na mistrzostwa Europy, które miały odbyć się w najbliższym czerwcu. Teraz poznaliśmy oficjalną nazwę kolejnego turnieju. Będzie ona dla wielu osób zaskoczeniem.

Reprezentacja Polski zapewniła sobie awans na mistrzostwa Europy już wiele miesięcy temu. Nasza drużyna narodowa nie miała większych problemów z dostaniem się na turniej, który miał odbyć się już w czerwcu, a w grupie zaliczyła zaledwie jedną porażkę. Wydawało się, że grupa z Hiszpanią, Szwecją i drużyną z barażu będzie dla nas bardzo interesująca i kibice czekali na mecze grupowe.

Niestety teraz wiemy już, że w tym roku nie odbędzie się żaden turniej rangi mistrzowskiej, zarówno Euro 2020, jak i igrzyska w Tokio. Informacja wystosowana przez UEFA wskazuje na to, że turniej odbędzie się w przyszłym roku, również w okolicach czerwca. Dziś poznaliśmy jego oficjalną nazwę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Nadchodzą wielkie zmiany w polskiej kadrze skoczków. Wielu z nich nie będzie mogło więcej wystąpićNadchodzą wielkie zmiany w polskiej kadrze skoczków. Wielu z nich nie będzie mogło więcej wystąpićCzytaj dalej

Reprezentacja Polski pojedzie na mistrzostwa Europy

Nasza drużyna narodowa nie miała problemów z awansem i wyczekiwała już tylko meczów w fazie grupowej. Los przydzielił nam Hiszpanię, Szwecję oraz drużynę z barażu. Już te dwa zespoły wzbudzają szacunek wśród kibiców i starcia z nimi na pewno nie będą łatwe dla naszych piłkarzy, niezależnie od tego, czy dojdzie do nich w tym, czy w przyszłym roku.

UEFA długo nie odnosiła się do tego, jak nazywać się będzie turniej. Pewną zasadą było, że do nazwy Euro dołączany jest zawsze rok jego organizacji, jak to miało miejsce w poprzednich latach. W tym przypadku Euro 2020 odbędzie się jednak w 2021 i federacja poinformowała, że nazwa w tym przypadku nie zostanie zmieniona.

Dramat znanego skoczka. Przez wypadek zakończył karierę, do dziś nie odzyskał węchuDramat znanego skoczka. Przez wypadek zakończył karierę, do dziś nie odzyskał węchuCzytaj dalej

Euro 2020 zostanie zorganizowane w 2021 roku

Przyszłoroczny turniej będzie bezprecedensowym wydarzeniem, ale musimy się przygotować na znacznie więcej wydarzeń tego typu w najbliższym czasie. Niestety nic nie wskazuje na to, byśmy mogli zaznać normalności w świecie sportu w najbliższym czasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podano porażające przyczyny ogromnego pożaru na północy Polski. Największa tragedia w Polsce opanowana
  2. Zabraknie autobusów i tramwajów. Pasażerowie wracają do komunikacji miejskiej, nie wszyscy się zmieszczą
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Coraz większe problemy z pieniędzmi w bankomatach. Brakuje tych najbardziej potrzebnych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News