Reprezentacja Polski siatkówka
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 24 Czerwca 2020

Legenda reprezentacji Polski kończy karierę. Przez lata oglądaliśmy jego mecze w kadrze, był jednym z najlepszych

Reprezentacja Polski już jakiś czas temu pożegnała jedną ze swoich legend, ale zawodnik dopiero teraz ogłosił, że kończy profesjonalną karierę. Więcej nie zobaczymy go już na placu gry, co z pewnością jest przykrym momentem dla wielu polskich kibiców. Przez lata mieliśmy okazję cieszyć się z gry siatkarza, który niewątpliwie może być uznawany za prawdziwą legendę polskiego sportu.

Reprezentacja Polski w siatkówce od lat uchodzi za jedną z najsilniejszych na świecie. Wszystko dzięki temu, że występowali w niej doskonale wyszkoleni zawodnicy grający regularnie w polskiej lidze, która jest jedną z najlepszych. Wciąż grają w niej najlepsi siatkarze świata, nawet pomimo tego, że część legendarnych reprezentantów naszego kraju kończy już swoje kariery.

Wśród nich znalazł się jeden z zawodników, który co prawda dawno pożegnał się z kadrą narodową, jednak dopiero teraz ogłosił, że to już prawdziwy koniec jego sportowej przygody. Nie zobaczymy go na parkiecie nie tylko w meczu reprezentacji, ale również w starciach ligowych. Od lat był ulubieńcem kibiców, którzy muszą pogodzić się ze sportową emeryturą swojego idola.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa? Transmisja w TV i online, relacja na żywo (TRANSMISJA)
  2. Otwierają granice, nie wpuszczą Polaków. Kraj w Europie podjął decyzję
Justyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieJustyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Wybitny kadrowicz kończy karierę

Na parkiecie nie zobaczymy już Marcina Możdżonka. Reprezentacja Polski czerpała gigantyczne korzyści z jego gry w latach 2006-2016, gdy był regularnie powoływany do drużyn narodowych różnych selekcjonerów. Siatkarz cieszył się gigantycznym szacunkiem ze strony wszystkich selekcjonerów w tamtym okresie, dzięki czemu zaliczył aż 242 mecze w narodowych barwach.

Marcin Możdżonek po zakończeniu reprezentacyjnej kariery w 2016 roku przez cztery lata występował w lidze polskiej jako zawodnik Resovii, jednak mimo wszystko w końcu nadszedł koniec jego pięknej sportowej kariery. Możdżonek grał w siatkówkę na seniorskim poziomie od 2004 roku, gdy skończył 19 lat. W wieku 35 lat postanowił jednak na zawsze rozstać się z grą w roli zawodnika.

Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)Czytaj dalej

Reprezentacja Polski pożegnała wybitnego kadrowicza cztery lata temu

Marcin Możdżonek w swojej karierze zdobył dziewięć medali mistrzostw Polski, został mistrzem świata z reprezentacją Polski w 2014 roku, a ponadto został odznaczony Krzyżem Kawalerskim i Krzyżem Oficerskim Odrodzenia Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maseczki koniecznie znów na twarzy, choć Polacy stawiają opór. Do kontroli ma włączyć się nawet policja
  2. Burze w dużej części kraju. IMGW ostrzega kolejne województwa
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News