Reprezentacja Polski
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Marca 2020

Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej

Reprezentacja Polski w piłkę nożną miała w swojej historii wielu świetnych graczy. Jeden z nich wyjawił dzisiaj, że jest już na końcu swojej przygody z piłkę nożną z powodu kontuzji, której nie potrafi wyleczyć. Były zawodnik m.in. Polonii Warszawa i Lecha Poznań wyjawił, co będzie robił, kiedy odwiesi buty na kołek i stanie się piłkarskim emerytem.

Reprezentacja Polski od 2009 roku do 2013 mogła liczyć na usługi jednego z piłkarzy, który na zawsze zapisał się w historii klubowej piłki. Zawodnik, który stał się prawdziwą ikoną ekstraklasowej Polonii Warszawa, a ostatnio szukał szczęścia w egzotycznym zakątku świata, powiedział, że jest coraz bliższy podjęcia decyzji o emeryturze. W dużym stopniu przez kontuzję, której piłkarz nie potrafi wyleczyć i która skutecznie odwleka jego powrót na boisko.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Cristiano Ronaldo nie zagra więcej w Juventusie? Nowe doniesienia portugalskich mediów

Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomośćNie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomośćCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Były kadrowicz kończy karierę

Zawodnikiem, który przyznał, że jest w przededniu podjęcia decyzji o emeryturze, jest Radosław Majewski. Zawodnik, który w swojej karierze grał w Polonii, Lechu, Nottingham Forrest, a ostatnio w Western Sydney Wanderers FC od dłuższego czasu jest kontuzjowany. Mimo że piłkarz na początku sezonu wywalczył sobie miejsce w składzie ekipy z Australii, to nabawił się w trakcie treningu drużyny zerwania więzadła krzyżowego przedniego i więzadła pobocznego piszczelowego. Ostatnio zawodnik wrócił do treningów, ale ze względu na zawieszenie rozgrywek A-League nie może grać, a jest to warunek konieczny dla kontynuacji kariery na antypodach. W kontrakcie Polaka z Australijczykami znajduje się zapis mówiący o tym, że aby umowa była przedłużona, piłkarz musi rozegrać 21 spotkań do końca sezonu, co wydaje się warunkiem nie do spełnienia.

- Od tygodnia mogę już biegać. Lekarze mówią, że jest to wręcz wskazane. Dlatego chodzę codziennie do lasu. Gram też z kolegą w siatkonogę. Koronawirus trochę spowalnia proces powrotu do formy, ponieważ codzienna rehabilitacja trwa krócej: zamiast po trzech godzinach salę muszę opuszczać już po godzinie, bo czekają inni pacjenci - powiedział Majewski w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Zlatan Ibrahimović coraz bliższy końca piłkarskiej kariery? Media nie mają wątpliwości, to już koniec SzwedaZlatan Ibrahimović coraz bliższy końca piłkarskiej kariery? Media nie mają wątpliwości, to już koniec SzwedaCzytaj dalej

Majewski deklaruje koniec kariery. Zdradził, co będzie robił w przyszłości

Piłkarz, który kilka lat temu był jednym z najlepszych pomocników Ekstraklasy, przyznał, że w związku z zamieszaniem spowodowanym kontuzją i koronawirusem poważnie myśli nad tym, aby po sezonie zakończyć piłkarską karierę. Wiele wskazuje na to, że piłkarz przeniesie się do telewizji i będzie występował jako ekspert, a także zajmie się swoimi własnymi biznesami.

- Przyszedł czas na myślenie, co dalej ze mną będzie. To chyba dobry moment, prawda?. Chcę być na to przygotowany. Żeby nie okazało się, że pewnego dnia wstanę rano i zadam sobie dramatyczne pytanie: „Radek, i co teraz?”. Mam już plany na siebie. (...) Od półtora roku buduję restaurację z salą bankietową. To duża inwestycja, największa w moim życiu - mówi były gracz Nottingham Forrest.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 21-dniowy zakaz wychodzenia z domu w kolejnym kraju. Kto go złamie, tego biją i każą robić pompki
  2. Seria pożarów na Ursynowie. Mieszkańcy boją się podpalacza, musieli uciekać na balkony
  3. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  4. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  5. Wielka radość w rodzinie Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN pęka z dumy
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca "TOP Chefa", był zakażony

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News