Reprezentacja Polski PES
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 25 Marca 2020

Reprezentacja Polski nie pojedzie na eEuro 2020. Co za pech, Polacy poza turniejem

Reprezentacja Polski w piłce nożnej na zielonej murawie może być pewna gry na Euro w przyszłym roku, jednak mniej szczęścia mieli ich koledzy z wirtualnej rzeczywistości. Dowiadujemy się, że nasi zawodnicy nie zdołali awansować na turniej.

Reprezentacja Polski pewnie awansowała na Euro 2020, na którym miała zagrać już latem. Wydawało się, że mamy spore szanse na wyjście z grupy, jednak teraz wiemy już, że na pełne emocji zmagania najlepszych piłkarzy Starego Kontynentu przyjdzie nam niestety jeszcze sporo poczekać. Turniej został przełożony i na dzisiaj wszystko wskazuje na to, że odbędzie się w 2021 roku.

Od podopiecznych Jerzego Brzęczka znacznie mniej szczęścia mieli ci zawodnicy, którzy występują w polskiej kadrze e-sportowej. Jak się dowiadujemy, nie zdołali oni awansować na tegoroczne eEuro. Co więcej, reprezentanci Polski mieli tym razem gigantycznego pecha, bo do sukcesu, jakim jest awans, zabrakło im naprawdę bardzo niewiele.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy
Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalejReprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalejCzytaj dalej

Reprezentacja Polski w esporcie nie awansowała na turniej

Rywalizacja o awans na eEuro 2020 rozpoczęła się dwa tygodnie temu, a teraz Polacy mieli ostatecznie poznać jej rozstrzygnięcie. Wszystko zależało od ostatnich spotkań kwalifikacyjnych. Wiadomo było, że nasi reprezentanci nie mogą liczyć na pierwsze miejsce, jednak dostanie się na turniej nie było wyjątkowo wygórowanym zadaniem i wydawało się, że uda się to spełnić.

Niestety, reprezentacja Polski zajęła przedostatnie miejsce w grupie kwalifikacyjnej i wyprzedziła jedynie Islandię. Polacy grający w grę Pro Evolution Soccer 20 byli bardzo bliscy gry na turnieju, a do awansu zabrakło im w istocie zaledwie dwóch punktów. Nie da się ukryć, że było naprawdę blisko i możemy mówić o sporym rozczarowaniu.

Kiedy finał Ligi Mistrzów i Ligi Europy? UEFA uzgodniła nowy terminKiedy finał Ligi Mistrzów i Ligi Europy? UEFA uzgodniła nowy terminCzytaj dalej

Reprezentacja Polski poza eEuro 2020

Wobec odwołania mistrzostw Europy w tym roku wielu kibiców liczyło na to, że przynajmniej reprezentacja Polski w sportach wirtualnych zdoła awansować na wielki turniej, jednak okazuje się, że Biało-czerwonych nie zobaczymy na prestiżowej imprezie, która w tym roku mogła cieszyć się znacznie większym zainteresowaniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  2. Potężne kolejki na poczcie. Ogromny czas oczekiwania, tłumy stoją na ulicy
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News