Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Czerwca 2020

PZPN przekazał pilne informacje. Reprezentacje Polski będą mieć nowych trenerów, kibice nie kryją zaskoczenia

Reprezentacja Polski w piłce nożnej przejdzie spore zmiany. Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się zmienić trenerów kadr młodzieżowych. Tym samym w szeregach juniorskich reprezentacji doszło do swoistej rewolucji. Poznaliśmy nazwiska selekcjonerów, którzy będą od teraz odpowiadać za wyniki osiągane przez młodych piłkarzy. 

Reprezentacja Polski w piłce nożnej najbliższe mecze rozegra dopiero jesienią nadal pod wodzą Jerzego Brzęczka. Teraz natomiast PZPN ogłosił zmiany, do jakich dojdzie w sztabach szkoleniowych kadr młodzieżowych. Zmienią się trenerzy dotychczas prowadzących poszczególne zespoły.

Polskę obiegła informacja o tragicznej, przedwczesnej śmierci. Nie żyje Karolina Bojarska, Polacy masowo wysyłają kondolencjePolskę obiegła informacja o tragicznej, przedwczesnej śmierci. Nie żyje Karolina Bojarska, Polacy masowo wysyłają kondolencjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Prezydent aresztowany, oskarżenia są bardzo ciężkie. Zaskakująca wiadomość dotyczy Hasima Thaci, głowy Kosowa


Reprezentacja Polski. Zmiany na stanowiskach trenerów

Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się wprowadzić szereg zmian w funkcjonowaniu reprezentacji młodzieżowych. Jak poinformowało oficjalne konto związku na twitterze, zapadła decyzja o zmianach na stanowiskach trenerów poszczególnych kadr młodzieżowych. Swoje stanowiska zachowali wszyscy dotychczas pracujący z młodymi piłkarzami szkoleniowcy. Każdy jednak będzie pracował z kadrą młodszą niż dotychczas.

Do zmiany nie doszło jedynie w zespole U-21, gdzie swoją pracę nadal będzie kontynuował Czesław Michniewicz. Dotychczasowy opiekun reprezentacji U-20 Jacek Magiera przejmie prowadzenia zespołu U-19. Zmiana ta wynika z decyzji o przesunięciu Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 19 i w związku z tym odwołaniu spotkań w Turnieju Ośmiu Narodów, w którym miała grać nasza kadra U-20.

Na jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęNa jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęCzytaj dalej


PZPN dokonuje zmian w drużynach młodzieżowych

Zmiana na stanowisku trenera reprezentacji do lat 19 wymusiła przesunięcie również innych szkoleniowców do pracy z odpowiednio młodszymi rocznikami. Tym samym Maciej Stolarczyk, który prowadził piłkarzy do lat 19, obejmie teraz zespół U-17. Kadrę U16 poprowadzi natomiast Marcin Dorna. Na stanowisku trenera zastąpi Dariusza Gęsiora, który zostanie pracownikiem Szkoły Trenerów. Kadrę U-15 nadal będzie trenował natomiast Rafał Lasocki.

Źródło: PZPN

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowco, przyjrzyj się swojej tablicy rejestracyjnej. Za jedną rzecz możesz dostać mandat, nawet do 1000 zł
  2. Oficjalna deklaracja: USA pomoże Polsce w rozwoju sieci 5G.
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News