Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 25 Września 2020

Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problem

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej kobiet będzie musiała radzić sobie z coraz większymi brakami w swojej kadrze. Jeszcze w tym roku rozegrane zostaną mistrzostwa Europy, w których Polski zagrają w bardzo trudnej grupie, a dodatkowo będą musiały sobie radzić bez kluczowych zawodniczek.

Reprezentacja Polski znajduje się w coraz trudniejszym położeniu po stracie kolejnej kluczowej zawodniczki. Klub Polki poinformował właśnie, że piłkarka nabawiła się kontuzji barku, który nie tylko wyklucza ją z kolejnych meczów jej drużyny, ale nie pozwoli jej pojechać na grudniowe Euro.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problem
  2. Lepiej uszykuj gotówkę, będą problemy z bankami. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  3. \Polscy kibice w żałobie. Nie żyje były piłkarz kultowej polskiej drużyny, znały go tysiące Polaków
Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendęGdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendęCzytaj dalej

Reprezentacja Polski osłabiona przed mistrzostwami Europy

Wiadomości o tym, że Karolina Kudłacz-Gloc nabawiła się kontuzji przekazane zostały przez jej klub, SG BBM Bietigheim. - Dwukrotny mistrz Niemiec jest zmuszony do tego, by radzić sobie bez Karoliny Kudłacz-Gloc. Będzie pauzować przez kilka miesięcy po tym, jak doznała poważnej kontuzji barku podczas ostatniego treningu przed zeszłotygodniowym meczem Ligi Mistrzyń z Metz - czytamy na oficjalnej stronie.

W tej chwili nie ma jednak dokładnych prognoz, kiedy Polka wróci do treningów czy występów, ale pewne jest, że przerwa potrwa długo. W najbliższym czasie Kudłacz-Gloc ma przejść operację uszkodzonego barku.

Z ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaZ ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaCzytaj dalej

"To powinien być dla mnie najlepszy sezon"

Reprezentantce Polski ciężko pogodzić się z obecną sytuacją. - Mój plan był oczywiście inny. To powinien być dla mnie najlepszy sezon. Czułam się bardzo dobrze pod kątem fizycznym. Niestety, sprawy nie potoczyły się we właściwym kierunku - cytuje zawodniczkę sgbbm.de

Karolina Kudłacz-Gloc ma nadzieję, że szybko wróci do formy i mimo wszystko stara się myśleć pozytywnie. - Zrobię wszystko, by jak najszybciej wrócić do formy. [...] Ważne jest to, żebym podejmowała działania w tym kierunku i niczym się nie obwiniała - stwierdziła nasza piłkarka.

Pewne jest, że na nadchodzących mistrzostwach Europy reprezentacja Polski nie będzie mogła liczyć na pomoc Kudłacz-Gloc. To duży problem dla selekcjonera Arne Senstada, który musi liczyć się także z tym, że ze względu na narodziny syna zagrać nie będzie mogła także Kinga Achruk. Euro rozpocznie się 3 grudnia, a reprezentacja Polski zagra w grupie D przeciwko Norweżkom, Niemkom oraz Rumunkom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. W "Milionerach" zadano niespodziewane pytanie. Nie do wiary, że padło na wizji
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniona jest Anna Lewandowska, nie mogliśmy wyjść z podziwu. Chodzi o prawdziwą legendę
  4. Pilne: CBA weszło do znanego polskiego klubu sportowego. Są zatrzymani, sprawa jest poważna
  5. Justyna Żyła pokazała wszystkim swojego nowego chłopaka. Zdjęcie po chwili zniknęło, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News