Reprezentacja Polski boks
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 26 Marca 2020

Fatalne wieści ws. reprezentantów Polski. 13 zawodników zagrożonych koronawirusem

Reprezentacja Polski musi mierzyć się ze sporym problemem w związku z epidemią koronawirusa. Dowiadujemy się, że aż piętnastu naszych sportowców może mieć kłopoty. Doniesienia medialne nie napawają optymizmem.

Reprezentacja Polski w boksie startowała w eliminacjach igrzysk olimpijskich, które miały wyłonić grupę najlepszych zawodników. To właśnie oni mieli pojawić się na imprezie, jednak teraz wiemy już, że sam turniej został przełożony, podobnie jak kwalifikacje. Nie obyło się bez wielkich kontrowersji związanych z organizacją wydarzenia, która nie stała na najwyższym poziomie.

Wszystko przez to, że eliminacje zostały przerwane dopiero po trzech dniach trwania pomimo trwania ogólnoświatowej pandemii. Wydawałoby się, że wobec niebezpieczeństwa powinno się natychmiast doprowadzić do zakończenia zmagań, jednak władze zadecydowały inaczej. Teraz dowiadujemy się, że między innymi to reprezentacja Polski ma ogromny problem.

DZISIAJ GRZEJE:

     1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
     2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy
Polka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowiPolka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowiCzytaj dalej

Reprezentacja Polski narażona na chorobę

Eliminacje IO w boksie w Wielkiej Brytanii miały być bardzo ciekawą imprezą i ważnym elementem sportowego kalendarza na ten rok, jednak teraz wiemy, że przyniosły one więcej obaw, niż radości. Wszystko przez szalejącą pandemię koronawirusa, przez którą miliony osób boją się o zdrowie i życie. Wśród nich są oczywiście sportowcy, co jest w pełni zrozumiałe.

Podjęto kontrowersyjną decyzję o przerwaniu zmagań dopiero po trzech dniach, co nie spodobało się przede wszystkim uczestnikom i trenerom. Teraz dowiadujemy się, że dwóch tureckich bokserów i ich trener zachorowali na koronawirusa podczas pobytu w Anglii. Na miejscu była również trzynastoosobowa polska drużyna narodowa, która także jest narażona na zachorowanie.

Anita Włodarczyk kończy współpracę ze swoim trenerem. Jego słowa były dla niej niedopuszczalneAnita Włodarczyk kończy współpracę ze swoim trenerem. Jego słowa były dla niej niedopuszczalneCzytaj dalej

Reprezentacja Polski musi przejść kwarantannę

Teraz Polacy przejdą kwarantannę, choć ich sytuacja jest przestrogą dla kolejnych tego typu wydarzeń. Zdecydowanie nie powinno się ich bagatelizować i odkładać tak ważnej decyzji w czasie, bo może to skutkować zachorowaniem u bardzo wielu osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka
  2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News