Reprezentacja Polski
Instagram
Autor Piotr Mika - 26 Czerwca 2020

Dramat w klubie reprezentanta Polski. Jeden z graczy ma koronawirusa, podjęto natychmiastowe kroki

Reprezentacja Polski. Jeden z zawodników polskiej kadry grający na co dzień w topowym europejskim klubie miał kontakt z zarażonym kolegą z drużyny. Okazuje się także, że w dwóch innych zawodników tego zespołu przeszło chorobę, ale już nie stanowią zagrożenia dla innych.

W oficjalnym komunikacie AS Monaco, w którego barwach występuje Kamil Glik, podało, że jeden z zawodników jest zarażony koronawirusem, a u dwóch innych wykryto przeciwciała koronawirusa.

Smutna wiadomość z samego rana. 37-letni ulubieniec fanów zmarł na zapalenie płuc. Zostawił dwójkę dzieciSmutna wiadomość z samego rana. 37-letni ulubieniec fanów zmarł na zapalenie płuc. Zostawił dwójkę dzieciCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Oficjalnie potwierdzili, zamykają plaże. Zaskakująca wiadomości z pewnością zmartwi wielu turystów w Hiszpanii

Reprezentacja Polski będzie miała problem?

W tym tygodniu Monaco wróciło do treningów przygotowujących zespół do nowego sezonu. Częścią powrotu do funkcjonowania klubu są oczywiście badania medyczne, w tym pod kątem koronawirusa. Jak podaje klub z Księstwa zawodnik, u którego wykryto SARS-CoV-2, został wysłany na dwutygodniową kwarantannę, ale chorobę przechodzi bezobjawowo i nie ma powodów do martwienia się o jego zdrowie. Dwójka zawodników, u której wykryto przeciwciała koronawirusa, przeszła COVID-19 wystarczająco dawno, aby stwierdzić, że już nie zarażają, więc nie ma konieczności izolowania ich.

Zawodnikiem Monaco jest reprezentant Polski Kamil Glik. Władze klubu nie podały jednak do mediów żadnej informacji na temat personaliów zarówno zawodnika który jest zarażony, jak i tych którzy chorobę mają już za sobą. 1 lipca do klubu Glika dołączy inny Polak, bramkarz Radosław Majecki. Monaco nie zgodziło się na propozycję Legii, aby młody golkiper został w klubie ze stolicy Polski do zakończenia sezonu.

Małgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaMałgorzata Rozenek błagała fanów o pomoc. Chodziło o jej dziecko. Z pomocą przybyła Anna LewandowskaCzytaj dalej

To nie pierwsza zła informacja z francuskiego klubu

To kolejne niezbyt dobre wieści płynące z Monaco. Kilka dni temu informowaliśmy, że na terenie ośrodka treningowego, który jest rozbudowywany, doszło do tragedii. Jeden z pracowników zginął przygnieciony kawałkiem skały, który oderwał się z klifu w pobliżu miejsca, w którym prowadzone są prace.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo wielu Polaków otrzyma w przyszłym roku prezent od ZUS. Będą mogli trochę odetchnąć
  2. Oficjalna deklaracja: USA pomoże Polsce w rozwoju sieci 5G.
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News