Reprezentacja Polski
Facebook
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Marca 2020

Wielkie problemy drużyny reprezentanta Polski. Wieczorem zwolniono większość pracowników, kuriozalne sceny

Reprezentacja Polski musiała odwołać planowane na koniec marca zgrupowanie i towarzyskie mecze z Finlandią i Ukrainą. Zawodnik, którego wielu typowało do gry w podstawowym składzie reprezentacji z uwagi na fantastyczną formę prezentowaną w ostatnich miesiącach, znalazł się w samym centrum wielkiego chaosu, jaki powstał przez pandemię koronawirusa w jego drużynie klubowej.

Reprezentacja Polski miała pod koniec marca rozegrać dwa mecze kontrolne. Starcia z Finlandią i Ukrainą miały być początkiem przygotowań kadry prowadzonej przez Jerzego Brzęczka do mistrzostw Europy zaplanowanych na czerwiec. Z powodu szalejącej epidemii koronawirusa zgrupowanie kadry, jak i Euro zostały odwołane. Wirus z chińskiego Wuhan pokrzyżował plany wszystkim. Naszemu selekcjonerowi przeszkodził w przetestowaniu gry Damiana Kędziora, który spisuje się fantastycznie w obecnym sezonie. W klubie Polaka z uwagi na zawieszenie gry w Europie wybuchł wielki chaos.

DZISIAJ GRZEJE:

     1. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
     2. Zrobisz przelew i możesz dostać karę. Na tych, którzy nie stosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
Nie żyje wicemistrz świata. Odszedł przedwcześnie, był wzorem dla setek tysięcy osóbNie żyje wicemistrz świata. Odszedł przedwcześnie, był wzorem dla setek tysięcy osóbCzytaj dalej


Reprezentacja Polski liczyła na świetną formę Damiana Kądziora. Nasz zawodnik na razie niestety ma inne zmartwienia


Damian Kądzior w obecnym sezonie w barwach Dinama Zagrzeb jest jednym z najlepszych jego zawodników. Już teraz pojawiają się spekulacje na temat transferu byłego gracza Górnika Zabrze do którejś z mocniejszych lig niż chorwacka. Nie wiadomo, jednak kiedy będziemy mogli zastanawiać się nad opcjami transferowymi naszego reprezentanta, z uwagi na wymuszoną przez pandemię koronawirusa przerwę w grze europejskich lig. Wiele drużyn będzie musiało się zmierzyć z poważnymi stratami z powodu braku przychodów z dnia meczowego, praw do transmisji telewizyjnych czy kontraktów reklamowych. Kluby przygotowują specjalne plany, które pozwolą im zaoszczędzić środki w okresie lokautu. Klub Kądziora podjął ku temu bardzo radykalne.

Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Czytaj dalej


Aż sześciu członków sztabu szkoleniowego straciło pracę w ciągu jednego dnia. Trener pozostaje nieugięty.

Piłkarze i sztab trenerski Dinama Zagrzeb zostali poproszeni przez zarząd klubu o zrezygnowanie z ⅓ swoich zarobków aż do 30 września. Wszyscy członkowie drużyny zgodnie odrzucili prośbę.

"Dinamo jest związane umowami z 450 pracownikami. Wielkim wyzwaniem jest utrzymanie wszystkich stanowisk w klubie. Poinformowaliśmy o naszych działaniach każdego pracownika. Trener Nenad Bjelica i kapitan Arijan Ademi zdecydowanie odrzucili zaproponowane przez nas rozwiązania" - napisano w oświadczeniu klubu.

Na odpowiedź dyrektorów Dinama nie trzeba było długo czekać. Postanowili oni zdecydowanie rozprawić się z niechętnymi na ustępstwa w trudnym czasie pracownikami. Umowy wszystkich członków sztabu szkoleniowego z wyjątkiem trenera Nenada Bjelicy zostały rozwiązane. Były trener Lecha Poznań zachował posadę tylko dlatego, że przedwczesne zerwanie jego umowy przez klub, wiązałoby się z koniecznością wypłacenia mu odszkodowania w wysokości miliona euro. Szefowie chorwackiego klubu liczą, że zwalniając jego wieloletnich współpracowników, wywrą na szkoleniowcu presję, która doprowadzi do polubownego rozwiązania kontraktu. Nie wiadomo również, co będzie z kontraktami zawodników. Jednym z nich jest Damian Kądzior. Może się okazać, że zawodnik niedługo będzie musiał szukać nowego klubu nie z uwagi na wspaniałą formę, a zwyczajną konieczność.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
   2. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Dwaj kierowcy zakleszczeni, jeden nie żyje
   3. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
   4. Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekać
   5. Manuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier League
   6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News