Reprezentacja Poslki bohater
Unsplash - Sandro Schuh
Autor Piotr Bernaciak - 27 Marca 2020

Polski piłkarz na ustach tysięcy ludzi. Reprezentant Polski został bohaterem podczas spaceru

Reprezentacja Polski ma w tej chwili kłopot obfitości w ofensywie. Jeden z naszych snajperów właśnie został bohaterem, tym razem nie na murawie. O wszystkim informują media.

Reprezentacja Polski nie może w tej chwili narzekać na swoją sytuację w ofensywie. Z przodu występować mogą świetnie radzący sobie w Bayernie Robert Lewandowski, ale również prezentujący niezłą formę Arkadiusz Milik czy pokazujący w ostatnich miesiącach ogromny talent Krzysztof Piątek. Nie da się ukryć, że Jerzy Brzęczek może odczuwać kłopot bogactwa.

Poza zawodnikami grającymi w najlepszych europejskich ligach mamy jeszcze kilku nieco mniej medialnych reprezentantów. Jednym z nich jest Jakub Świerczok, który tym razem został bohaterem za sprawą akcji, która nie wydarzyła się na boisku. Mimo wszystko nasz zawodnik spotkał się z falą pozytywnych komentarzy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  2. Zrobisz przelew i możesz dostać karę. Na tych, którzy nie stosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
Nagły zwrot akcji w sprawie organizacji Fame MMA. Zadziwiający komunikatNagły zwrot akcji w sprawie organizacji Fame MMA. Zadziwiający komunikatCzytaj dalej

Reprezentacja Polski cierpi na kłopot bogactwa w ofensywie

Jakub Świerczok występuje w ekipie Łudogorca Razgrad. Choć napastnik mógł zimą zmienić klub, a oferta z Legii Warszawa nie była żadną tajemnicą, to mimo wszystko zdecydował się na pozostanie w Bułgarii. Liga została wstrzymana, jednak piłkarz mimo wszystko popisał się pięknym zachowaniem, tym razem poza boiskiem, za które spotkały go pochwały.

Piłkarz i jego żona uratowali życie 73-letniej kobiety, która zasłabła na ulicy. Staruszka wybierała się do apteki, by kupić lekarstwa dla męża. Jak sama ponoć twierdzi, czuje się już dobrze i chciałaby wybrać się na mecz Łudogorca, by wspierać polskiego napastnika.

Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Czytaj dalej

Reprezentacja Polski. Polak bohaterem w Bułgarii

Bułgarskie media głośno chwalą Świerczoka za szybko i dobrze przeprowadzoną akcję. Z pewnością takie zachowanie może być dla niego większym powodem do satysfakcji, niż piękny gol i zwycięstwo w meczu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  2. Potężne kolejki na poczcie. Ogromny czas oczekiwania, tłumy stoją na ulicy
  3. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  4. Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekać
  5. Manuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier League
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News