Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Kwietnia 2020

Reprezentacja Polski ma nowego trenera. Szkoleniowiec zapowiada walkę z czołówką

Reprezentacja Polski biathlonistów ma nowego trenera. Po tym, gdy z funkcji szkoleniowca zrezygnował Adam Kołodziejczyk, związek zdecydował się zatrudnić specjalistę z zagranicy. Nowy trener polskich zawodników ma ambitne plany na przyszły sezon.

Reprezentacja Polski biathlonistów ma nowego sternika. Polski Związek Biathlonu podpisał umowę z Norwegiem Andersem Bratlim. Nowy szkoleniowiec jest pod wrażeniem pracy wykonywanej w Polsce. Zdradził też plany na pierwszy sezon pracy z naszymi zawodnikami.

Co Materazzi powiedział Zidane'owi przed uderzeniem Co Materazzi powiedział Zidane'owi przed uderzeniem "z byka"? Włoch cytuje swoje słowaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobie
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa


Reprezentacja Polski biathlonistów ma nowego trenera

Ciąg dalszy zmian w kadrach polskich reprezentacji sportów zimowych. Po męskiej reprezentacji kombinatorów norweskich oraz biegaczek również biathloniści muszą przyzwyczaić się do współpracy z nowym trenerem. Polski Związek Biathlonu po rezygnacji z zajmowanego stanowiska Adama Kołodziejczyka postanowił zatrudnić fachowca z Norwegii. Nowym trenerem naszych zawodników został Anders Bratli.

34-latek ma za sobą pracę w klubie, z którym związany był od wielu lat, Fossum IF, gdzie zajmował się szkoleniem młodzieży. Od sezonu 2017/2018 prowadził żeńską reprezentację Chin, również podczas igrzysk w Pjongczang. Następnie objął funkcję asystenta w męskiej kadrze Czech, po czym ponownie wrócił do chińskiej kadry. Na dalekim wschodzie miał okazję współpracować między innymi z byłym szkoleniowcem polskich biathlonistek Tobiasem Torgersenem, który wyraził pozytywną opinię na temat pracy w Polsce.

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda piłki nożnej. Były napastnik Realu stracił dziadkaSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda piłki nożnej. Były napastnik Realu stracił dziadkaCzytaj dalej


Norweski szkoleniowiec zdradził plan na następny sezon

- Tobias o pracy w Polsce wypowiadał się w samych superlatywach. Wiem, że macie silną kadrę kobiet, ale zauważyłem też jaki postęp zrobili w ostatnich dwóch latach panowie. Cieszę się, że będę mógł być częścią tej drużyny. - powiedział w rozmowie z biathlon.com.pl nowy trener polskiej kadry.

Norweg podpisał z polskim związkiem umowę do końca sezonu 2021/2022. Jego celem jest podniesienie poziomu męskiej kadry, która pozostaje w cieniu osiągających lepsze wyniki biathlonistek.

Na razie jeszcze zbyt wcześnie by składać jakieś obietnice. Najpierw muszę bliżej poznać zawodników i ich perspektywę. Patrząc długofalowo chciałbym, żebyśmy dorównywali poziomem do żeńskiej części reprezentacji. Nie będzie to łatwe, bo Polki już dziś należą do czołówki. - zdradził.

Źródło: biathlon.com.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jedyny kontynent, na którym nie ma koronawirusa. Życie się zatrzymało, izolacja jest bardzo ostra
  2. Pracownik Kauflandu zakażony koronawirusem. Kilkanaście osób na kwarantannie
  3. Jerzy Dudek wspomina pierwsze momenty Cristiano Ronaldo w Realu. Polak ujawnił nieznane fakty
  4. Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)
  5. Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzję
  6. Rząd szykuje nowy podatek. Wiemy, kogo uderzy po kieszeni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News