Reprezentacja Polski kwarantanna
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 27 Kwietnia 2020

Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzję

Reprezentacja Polski będzie musiała przez jakiś czas w teorii radzić sobie bez swojego trenera. Podjęto decyzję, że będzie on musiał przejść kwarantannę, by zapobiec zakażeniu. Tego typu decyzja została odebrana bardzo pozytywnie przez kibiców.

Reprezentacja Polski przez pewien czas będzie musiała funkcjonować w wyjątkowym trybie w związku z teoretyczną nieobecnością pierwszego trenera Biało-czerwonych. Sytuacja ta jest o tyle niecodzienna, że do tej pory nie mieliśmy do czynienia z tego typu wydarzeniem na dłuższą skalę i selekcjonerzy nawet pomimo choroby niejednokrotnie zasiadali na ławce nawet w trakcie meczów.

Tym razem podjęto jednak zupełnie inną decyzję. Wszystko po to, by wracający zza granicy selekcjoner nie był narażony na zarażenie, ale również by sam nie zarażał innych w razie wykrycia u niego koronawirusa. Jeszcze nigdy reprezentacja Polski nie musiała wdrażać tego typu rozwiązań, by doprowadzić zgrupowanie do skutku, jednak tym razem okoliczności są wyjątkowe.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachu
    2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Podjęto bardzo ważną decyzję w sprawie powrotu Serie A. Kibice są wściekli, nie tak to miało wyglądaćPodjęto bardzo ważną decyzję w sprawie powrotu Serie A. Kibice są wściekli, nie tak to miało wyglądaćCzytaj dalej

Reprezentacja Polski wdraża specjalne działanie

Wiemy, że reprezentacja Polski niemal na pewno nie rozegra w tym roku żadnego meczu międzypaństwowego z racji na poważne zagrożenie epidemiologiczne. Mimo wszystko zespół Vitala Heynena musi rozpocząć przygotowania do igrzysk olimpijskich, które będą miały miejsce najprawdopodobniej w przyszłym roku. Drużyna narodowa zamierza dobrze przygotować się do gry.

To właśnie z tego powodu Vital Heynen już niebawem wróci do Polski i podda się dwutygodniowej kwarantannie. Podjęto decyzję, że selekcjoner nie będzie żadnym wyjątkiem i że to właśnie on również spędzi czternaście dni w zamknięciu, by potem rozpocząć treningi z drużyną narodową. Podano już również datę rozpoczęcia zgrupowania w Spale.

Marcin Najman zdradził największą tajemnicę swojej kariery. Pseudonim nadał mu największy gwiazdor PolsatuMarcin Najman zdradził największą tajemnicę swojej kariery. Pseudonim nadał mu największy gwiazdor PolsatuCzytaj dalej

Reprezentacja Polski nie będzie tworzyć wyjątków

Serwis WP SportoweFakty informuje w zgodzie ze słowami samego Vitala Heynena, że zgrupowanie w Spale rozpocznie się 1 czerwca, jeżeli oczywiście u trenera nie zostanie wykryty koronawirus. Sam Vital Heynen jest dobrej myśli, bo do tej pory nie wykazuje żadnych objawów podczas pobytu we Włoszech.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd o II etapie znoszenia obostrzeń i otwieraniu hoteli. Wiadomo kiedy premier poda datę
  2. Ministerstwo Zdrowia ogłosiło bardzo ważną zmianę. Będą nowe komunikaty w sprawie koronawirusa
  3. Justyna Żyła błysnęła odkrytym biustem. Z ortografią nie poszło jej już tak dobrze (FOTO)
  4. Barcelona sprzedaje nazwę stadionu. Przez nowego sponsora klub może najeść się wstydu
  5. Artur Szpilka naraził się TVP. Stacja nie miała dla niego litości
  6. Popularna sieć sprzedaje nie tylko żele i maski. Wprowadza coraz bardziej pożądane teraz akcesoria

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News