Reprezentacja Polski
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Lutego 2020

Michal Doleżal podjął decyzję w sprawie składu Polaków na konkurs drużynowy. Ciężka decyzja trenera

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich będzie miała jutro niełatwe zadanie. Skoczkowie pojawią się na konkursie skoków w trakcie zawodów drużynowych w Lahti. Jak na razie, legendarna, fińska skocznia okazała się szczęśliwa tylko dla Dawida Kubackiego i Kamila Stocha, którzy zajęli wysokie miejsca w trakcie konkursu indywidualnego. Mimo trudności, Michal Doleżal podjął decyzję o tym, jak będzie wyglądał skład drużyny na jutrzejsze zawody.

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich będzie mogła jutro powalczyć o dobry wynik w trakcie konkursu drużynowego na skoczni w Lahti. Biało-czerwoni, którzy mają za sobą udane rezultaty, mają ambicję, aby osiągnąć w Finlandii dobre wyniki. Michal Doleżal miał do podjęcia ciężką decyzję, kogo dobrać do składu drużyny, której trzon tworzą Kamil Stoch i Dawid Kubacki. Znamy już decyzję czeskiego szkoleniowca.

Anna Lewandowska dba o kontuzjowanego Roberta. Zrobiła mu uroczy prezent (FOTO)Anna Lewandowska dba o kontuzjowanego Roberta. Zrobiła mu uroczy prezent (FOTO)Czytaj dalej

Reprezentacja Polski powalczy w Lahti. Michal Doleżal przedstawił swoją decyzję

O ile udział Kamila Stocha i Dawida Kubackiego w trakcie zawodów Pucharu Świata wydawał się naturalny, o tyle czeski szkoleniowiec musiał mieć nie lada ból głowy z obsadą kolejnych miejsc w drużynie. Naturalnym kandydatem wydawałby się Piotr Żyła, jednak ten zupełnie nie poradził sobie w trakcie konkursu indywidualnego i nie wystartował w drugiej serii.

Ostatecznie, w trakcie jutrzejszych zawodów Żyła się jednak pojawi. Czwartym skoczkiem, który dostał kredyt zaufania od selekcjonera skoczków, jest Jakub Wolny, który też rozczarował w trakcie zawodów w Lahti, a także ma za sobą zupełnie nieudany występ w trakcie ostatniego konkursu drużynowego w Zakopanem.

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Jest pierwsza ofiara wśród piłkarzyKoronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Jest pierwsza ofiara wśród piłkarzyCzytaj dalej

Czy Wolny odpokutuje słaby występ w Zakopanem?

Nie da się ukryć, że nominacja dla Jakuba Wolnego może się wydawać kontrowersyjna. Skoczek ma bardzo zmienne szczęście co do zawodów Pucharu Świata, a jego ostatnie skoki w drużynie w Zakopanem sprawiły, że Polacy stracili podium.

Z drugiej strony, czeski szkoleniowiec nie miał większego wyboru. Jeszcze gorzej od Wolnego radzą sobie Zniszczoł i Murańka, którzy nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata
  2. Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środka
  3. Koszmar Realu Madryt w meczu z Manchesterem City. Dwa gole w pięć minut, Królewscy mają gigantyczny kłopot
  4. Gigantyczna niespodzianka w Lyonie. Juventus o krok od odpadnięcia z Ligi Mistrzów
  5. PZPN podjął ostateczną decyzję w sprawie kary dla Legii. Pojawił się ważny komunikat
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News