reprezentacja Polski hokej
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 28 Marca 2020

Reprezentant Polski zakończył karierę. Ma na koncie pięć mistrzów, został prawdziwą legendą

Reprezentacja Polski straciła dziś jednego z najbardziej doświadczonych zawodników. Postanowił on zakończyć karierę po wielu latach pełnych sukcesów. Nie da się ukryć, że jego odejście jest ogromną stratą.

Reprezentacja Polski musi pogodzić się z utratą jednego z najbardziej znanych kadrowiczów. Sięgał on po wielkie sukcesy w klubowych barwach, a w koszulce drużyny narodowej wystąpił kilkadziesiąt razy, w związku z czym cieszył się ogromnym szacunkiem ze strony kibiców. Mało jest sportowców, którzy mają tak dobrą reputację u kibiców śledzących ich poczynania.

Niestety, dziś potwierdziły się informacje, których nie chcieli usłyszeć kibice. Dowiedzieliśmy się, że Adam Bagiński ostatecznie poinformował o zakończeniu kariery po wielu latach spędzonych na boisku. Fani zdawali sobie sprawę z tego, że nie jest to już młody zawodnik, jednak mimo wszystko jego pożegnanie z ligą będzie złą wiadomością.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy
Wojciech Szczęsny w końcu zdradził prawdę o relacjach z ojcem. Nie jest taka, jak wszyscy myśląWojciech Szczęsny w końcu zdradził prawdę o relacjach z ojcem. Nie jest taka, jak wszyscy myśląCzytaj dalej

Reprezentacja Polski żegna swojego zawodnika

Adam Bagiński debiutował w ekipie GKS Tychy wiele lat temu. Występował w niej aż przed siedemnaście sezonów z rzędu, co nie zdarza się zbyt często w dzisiejszych czasach. Obecnie trudno jest spotkać tak lojalnych zawodników. Zdobył on w Tychach pięć hokejowych mistrzostw Polski i siedem Pucharów Polski. Taki dorobek medalowy musi robić wrażenie.

Hokeista występował także w drużynie narodowej. Reprezentacja Polski dawała mu szansę występów przez wiele lat, a sam twierdzi, że jego najlepszy okres przypadł na 2014 rok, gdy Polacy byli bliscy ogromnych sukcesów. Przy okazji mężczyzna zdradził fanom, jaki jest jego plan na najbliższą przyszłość.

Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotuReal Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotuCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Adam Bagiński kończy karierę

Adam Bagiński przyznał, że jego planem na przyszłość jest praca jako trener i niewykluczone, że już niebawem zobaczymy go jeszcze w środowisku hokejowym. Jego ambicje sięgają bardzo wysoko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Artur Szpilka wywołał burzę w sieci. Bokser rozwścieczył internautów wrzuconym zdjęciem (FOTO)
  4. Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecie
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do polskiego personelu medycznego. Pilny apel kapitana reprezentacji
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News