Reprezentacja Polski
Piotr Molecki/East News
Autor Bartosz Goluch - 28 Kwietnia 2020

Reprezentacja Polski ma nowego sponsora. Część piłkarzy nie będzie zachwycona

Reprezentacja Polski związała się umową z nowym sponsorem. W niepewnych czasach koronawirusa należy uznać to za sukces, jednak nie wszyscy gracze będą zadowoleni z wyboru PZPN, bowiem umowa może godzić w ich osobiste interesy.

We wtorek T-Mobile, czyli jeden z największych operatorów sieci telefonii komórkowej w Polsce, od wtorku stał się oficjalnym sponsorem. O podpisaniu umowy w oficjalnym komunikacie poinformował prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Zapadły kluczowe decyzje dla polskiej piłki nożnej. Ministerstwo przeznaczy fortunę, w grze miliony złotychZapadły kluczowe decyzje dla polskiej piłki nożnej. Ministerstwo przeznaczy fortunę, w grze miliony złotychCzytaj dalej

Reprezentacja Polski z nowym sponsorem

- Wszyscy marzymy o tym, aby piłka powróciła na nasze stadiony, by znów móc kibicować naszej reprezentacji. Chcemy tych emocji i liczymy, że jak najwcześniej powrócą. Szczególnie, że mamy nowego gracza w drużynie narodowej - spółka T-Mobile Polska dołączyła do grona Oficjalnych Sponsorów reprezentacji Polski. Serdecznie raz jeszcze witamy na pokładzie i liczymy, że niedługo zobaczymy się na stadionach - tłumaczy Boniek na Twitterze PZPN.

Na mocy nowego kontraktu firma będzie miała prawo posługiwania się tytułem sponsorskim w odniesieniu do pierwszej kadry, a ponadto drużyn młodzieżowych i kobiecych reprezentacji. Logo T-Mobile pojawi się na bandach reklamowych na stadionach, a także na ściankach konferencyjnych, ekranach, autobusie reprezentacji, zaproszeniach, biletach, plakatach.

Apoloniusz Tajner obraża publicznie Adama Małysza. Padły słowa o przyszłości skoków i braku kompetencjiApoloniusz Tajner obraża publicznie Adama Małysza. Padły słowa o przyszłości skoków i braku kompetencjiCzytaj dalej

T-Mobile liczy na owocną współpracę, ale piłkarze mogą stracić

Prezes Zarządu T-Mobile Polska Andreas Maierhofer zapewnił, że firma bardzo cieszy się na współpracę z kadrą. - Poprzez podpisanie umowy sponsorskiej chcemy wesprzeć ich w tych działaniach. W T-Mobile stale łączmy ludzi i dostarczamy im emocji, dlatego z przyjemnością zostaliśmy sponsorem drużyny narodowej. Nawet jeżeli obecnie nie możemy uczestniczyć w wielkich wydarzeniach sportowych, wciąż możemy doświadczać radości z futbolu. Dopóki piłka w grze, jesteśmy jedną drużyną, dlatego chcemy wspierać kadrę, zarówno w pięknych, jak i nie najłatwiejszych chwilach - oświadczył.

W związku z nową umową powstały pewne wątpliwości, dotyczące graczy, którzy są związani z konkurentami T-Mobile. Krzysztof Piątek i Jakub Błaszczykowski występowali w reklamach innej sieci. Na razie nie wiadomo, jaki wpływ a ich działalność reklamową będzie miała umowa reprezentacji Polski, ale w przypadku klubów najczęściej istnieje zakaz konkurencji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd o II etapie znoszenia obostrzeń i otwieraniu hoteli. Wiadomo kiedy premier poda datę
  2. Ministerstwo Zdrowia ogłosiło bardzo ważną zmianę. Będą nowe komunikaty w sprawie koronawirusa
  3. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Fani pożegnali prawdziwą legendę sportu, zmagał się z chorobą
  4. Legia Warszawa jeszcze nigdy nie miała aż takich kłopotów. "Nie jesteśmy w stanie funkcjonować"
  5. Michał Pazdan nie chce wracać do Ekstraklasy. Mocne słowa reprezentanta Polski
  6. Jedna rzecz będzie teraz o wiele surowiej karana. Jest jasna zapowiedź ministra

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News