Reprezentacja Polski
instagram.com/robertgumny
Autor Mateusz Wysokiński - 29 Stycznia 2020

Reprezentant Polski może trafić do Serie A. Mógłby tam zagrać z innym Polakiem

Reprezentacja Polski jest na etapie przygotowań przed Euro 2020. Jednym z zawodników, który może pojechać na turniej, jest obrońca z Ekstraklasy, który w piłkarskim świecie uważany jest za wielki talent. Po usługi młodego piłkarza ustawiali się już chętni, ale okazuje się, że w rozmowach może dojść do przełomu.

Reprezentacja Polski może mieć kolejnego przedstawiciela w Serie A. Młody piłkarz, który jest jednym z kandydatów do wyjazdu za granicę, miał dostać ofertę od włoskiego klubu, w którym gra już reprezentant Polski. Wiele wskazuje na to, że do hitowego zakupu z polskiej ligi może dojść jeszcze tej zimy. A wszystko przed potencjalny transfer, którego potwierdzenie może mieć miejsce w ciągu najbliższych godzin. Możliwe, że na Euro pojedziemy z kolejnym piłkarzem ze stażem w mocnej lidze.

Z ostatniej chwili. Znany dziennikarz potwierdza. Krzysztof Piątek zmieni klub jeszcze dziśZ ostatniej chwili. Znany dziennikarz potwierdza. Krzysztof Piątek zmieni klub jeszcze dziśCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Młody piłkarz może wyjechać za granicę

Piłkarzem, który jest bliski zmian barw, jest Robert Gumny. Obrońca Lecha Poznań, który uchodzi za jeden z największych talentów w piłkarskiej Europie, jest bardzo bliski transferu za granicę. Piłkarzem interesowały się już poważne, zagraniczne drużyny jak Borussia Mönchengladbach, jednak Niemcy nie byli w stanie porozumieć się z Lechem co do kwoty transferu. Bliżej finalizacji umowy jest włoska Bologna, w której występuje były bramkarz Górnika Zabrze i AS Romy - Łukasz Skorupski.

Według doniesień medialnych reprezentant Polski opuści drużynę Kolejorza pod warunkiem, że dostanie gwarancję gry w pierwszym składzie klubu. Jak na razie Włosi nie są w stanie mu tego zaoferować i widzą w nim piłkarza perspektywicznego, który dopiero za kilka lat stanie się podstawowym graczem klubu. Sam Gumny nie chce jednak stracić szansy na grę w trakcie Euro 2020 w związku z czym możliwe, że nie zdecyduje się na grę we włoskiej drużynie.

Lech straci kolejnego piłkarza?

Jeśli transfer Gumnego zostanie sfinalizowany, to Lech straci kolejnego piłkarza w tym sezonie. Drużyna Kolejorza straciła w tym okienku transferowym Darko Jevticia, który odszedł do Rubina Kazań, a Christian Gytkjaer najprawdopodobniej opuści drużynę po Euro 2020 w związku z tym, że ma duże szanse pojechania na turniej w barwach reprezentacji Danii. Bliski odejścia z Poznania jest także Kamil Jóźwiak, który może stać się piłkarzem Chicago Fire. Warto wspomnieć, że drużynę opuścił także Pedro Amaral, który został wypożyczony do ligi portugalskiej ze względu na problemy rodzinne.

Trzeba przyznać, że wszystkie te transfery mogą niepokoić kibiców Kolejorza, którzy chcieliby, aby Lech wrócił do walki o mistrzostwo Polski. Jednak zważając na takie osłabienia, sprawa może być bardzo skomplikowana.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Noriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskich
  3. Niespodziewany zwrot akcji w sprawie Krzysztofa Piątka. Nowy kandydat w walce o transfer
  4. Celia Krychowiak złożyła mężowi piękne życzenia urodzinowe. Modelka wygląda wręcz nieziemsko (FOTO)
  5. Poruszające nagranie z miejsca katastrofy helikoptera Bryanta. Film, który chwyta za serce
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News