Reprezentacja Polski
Instagram/laczynaspilka
Autor - 30 Stycznia 2020

Stroje Polaków na Euro 2020 nie będą biało-czerwone? PZPN nie pozostawia złudzeń (FOTO)

Reprezentacja Polski za niecałe dwa miesiące rozegra pierwsze mecze towarzyskie przed Euro 2020. Wiemy już, jak mogą wyglądać stroje kadry na ten turniej. Wyciekły zdjęcia, które mówią wszystko.

Reprezentacja Polski jest już coraz bliżej Euro 2020. Jednak zanim to nastąpi, Biało-Czerwoni rozegrają cztery mecze towarzyskie oraz zaprezentują swoje nowe stroje, podczas których będą występować na mistrzostwach Europy.

Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursuPolskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursuCzytaj dalej

Reprezentacja Polski będzie miała nowe stroje na Euro 2020

Jak się okazuje, portal footyheadlines.com, który regularnie wstawia na swoją stronę sprawdzone informacje dotyczące tego, w jakich koszulkach będą występować dane reprezentacje bądź kluby, dotarł do informacji, w jakich trykotach występować będą Biało-Czerwoni. To może być szok dla niektórych kibiców.

Według ich informacji reprezentacja Polski na Euro 2020 będzie miała jako podstawą koszulkę taką, która ma czerwony kolor. To byłaby sensacja, ponieważ do tej pory nasza kadra miała głównie biało-czerwone stroje, które składały się z białych koszulek, czerwonych spodenek oraz białych getrów. Natomiast stroje wyjazdowe były na ogół całe czerwone, natomiast trzeci komplet był z reguły cały biały.

Reprezentacja Polski zaprezentuje nowe koszulki w marcu

Jakub Kwiatkowski, który jest rzecznikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej, skomentował na łamach sport.pl te informacje. Choć portal footyheadlines.com słynie ze sprawdzonych informacji, to Kwiatkowski informuje, że są oni w błędzie.

- Polska zawsze domowe stroje miała biało-czerwone, więc jeśli ktoś pisze inaczej, to pokazuje, że jest kompletnie niewiarygodny - twierdzi rzecznik prasowy. Oficjalna koszulka reprezentacji Polski ma zostać zaprezentowana w marcu. Wtedy też ma trafić do oficjalnej sprzedaży. W tym samym miesiącu Biało-Czerwoni zagrają z Finlandią (27 marca) i Ukrainą (31 marca).

ZOBACZ POTENCJALNE NOWE KOSZULKI REPREZENTACJI POLSKI:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Noriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskich
  3. Niespodziewany zwrot akcji w sprawie Krzysztofa Piątka. Nowy kandydat w walce o transfer
  4. Celia Krychowiak złożyła mężowi piękne życzenia urodzinowe. Modelka wygląda wręcz nieziemsko (FOTO)
  5. Poruszające nagranie z miejsca katastrofy helikoptera Bryanta. Film, który chwyta za serce
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News