Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Czerwca 2020

Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szans

Reprezentacja Polski siatkarek rozegrała pierwszy mecz od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Rywalkami Polek, które od początku czerwca ćwiczyły pod okiem trenera Jacka Nawrockiego w Szczyrku były we wtorkowy wieczór zawodniczki z Czech. Nasze panie dały prawdziwy popis i pewnie pokonały swoje przeciwniczki. 

Reprezentacja Polski siatkarek we wtorkowy wieczór w Wałbrzychu rozegrała pierwszy mecz od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Mało kto mógł się spodziewać, że nasze zawodniczki będą mimo niecodziennych okoliczności ostatnich tygodni w tak znakomitej formie.

Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje prawdziwa legenda, był idolem dla pokoleń, zatrważające informacjeMedia podały tragiczne wiadomości. Nie żyje prawdziwa legenda, był idolem dla pokoleń, zatrważające informacjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Wielki wybuch w szpitalu. Wiele ofiar i rannych, uwiezieni ludzie, okropne wiadomości ze świata


Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii

We wtorek odbyło się pierwsze spotkanie reprezentacji Polski siatkarek od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego, które przebywały od niemal miesiąca na zgrupowaniu w Szczyrku. zmierzyły się z reprezentacją Czech. Na stadionie w Wałbrzychu mecz toczył się bez udziału kibiców, ale emocji nie brakowało.

Jak się okazało, nasze zawodniczki wykonały fantastyczną pracę podczas okresu treningowego, co było widać od pierwszych akcji meczu. Pierwszy set padł łupem naszej reprezentacji, a Czeszki zdołały ugrać w nim tylko 14 punktów. Swoją dominację Polki potwierdziły w kolejnej partii i ponownie wygrały zdecydowanie, tym razem oddając rywalkom 19 punktów.

Mistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechMistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechCzytaj dalej


Nasze siatkarki nie dały szans zawodniczkom z Czech

Wydawało się, że nic nie powstrzyma “Biało-czerwonych” w marszu po triumf i w trzecim secie i tak też się faktycznie stało. Kolejne zwycięstwo także w stosunku 25:19 i prowadzenie w meczu 3:0. Co tylko pokazało, jak wielka jest absolutna dominacja naszych siatkarek. W spotkaniu rozegrano jeszcze czwartą, dodatkową partię, w której lepsze minimalnie okazały się Czeszki, wygrywając na przewagi 26:24.

Ostatecznie Polska w świetnym stylu wygrała to spotkanie 3:1. Na środę zaplanowano kolejny mecz Polska - Czechy. Zakończy on zgrupowanie. Zawodniczki następnie dostaną kilka dni wolnego, po czym 12 lipca ponownie zameldują się w Szczyrku, by rozpocząć drugą część zgrupowanie.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka uruchamia specjalne pojazdy. Biedronkobusy same zawiozą cię na zakupy
  2. Sony ma nietypowy pomysł. Reklamy będą wyświetlane w VR
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. WP: Szykuje się segregacja klientów? Prawdopodobnie jeden typ osób będzie mógł wchodzić bez kolejki i ponad limit

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News