Reprezentacja Polski
screen youtube.com/ TVP Sport
Autor Piotr Mika - 30 Września 2020

Wspaniałe wiadomości dla Polskich kibiców. Już niedługo będą mogli zobaczyć Lewandowskiego i spółkę na żywo

Reprezentacja Polski już na początku października rozegra kolejne spotkania. Wszystkie odbędą się w Polsce i bardzo możliwe, że w odróżnieniu do poprzednich spotkań reprezentacyjnych, będą mogli na nich pojawić się kibice. Wszystko w rękach UEFA, które niedługo ma wydać stosowne rozporządzenie.

Reprezentacja Polski we wrześniowych spotkaniach Ligi Narodów grała z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną. Oba mecze odbyły się jednak bez obecności kibiców, co dotyczyło wszystkich meczów reprezentacji narodowych. Teraz jednak, jeszcze przed październikowymi spotkaniami, może się to zmienić.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Niemcy się nie patyczkują. Poważne zaostrzenie zasad związanych z pandemią
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Robert Lewandowski może trafić do więzienia? Ekspert nie ma wątpliwościRobert Lewandowski może trafić do więzienia? Ekspert nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Reprezentacja Polski zagra ze wsparciem kibiców?

Jak donosi portal meczyki.pl, UEFA postanowiła dopuścić kibiców na mecze kadr narodowych. Mimo że na ostatnim Komitecie Wykonawczym nie zdecydowano się na taki ruch, to jednak sama sprawa była omawiana przez piłkarskich działaczy. Według informacji podanych Tomasza Włodarczyka stosowne rozporządzenie UEFA wyda jeszcze w tym tygodniu.

Europejska centrala zezwoli na maksymalnie wypełnienie stadionów w 25 procentach, jednak ostateczną decyzję zostawia w gestii władz krajowych, które będą mogły ograniczyć liczbę kibiców, którzy wejdą na stadion. W Polsce raczej takiego problemu nie będzie, ponieważ u nas kibice mogę wypełnić stadiony w połowie.

Wielki wybuch podczas French Open. Kibice we Francji zamarli ze strachuWielki wybuch podczas French Open. Kibice we Francji zamarli ze strachuCzytaj dalej

Duże wyzwanie przed polskimi piłkarzami

Reprezentacja Polski pierwszy mecz rozegra w Gdańsku 7 października przeciwko Finlandii. Będzie to spotkanie towarzyskie, które ma przygotować naszych zawodników do meczu z Włochami w ramach Ligi Narodów. To odbędzie 11 października również w Gdańsku. Trzy dni później natomiast reprezentacja Polski zagra rewanżowy mecz z Bośnią i Hercegowiną, który odbędzie się we Wrocławiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fotoradar zrobił mu zdjęcie w idealnym momencie. Dostanie mandat za korzystanie z telefonu?
  2. Lidl wycofuje wadliwy produkt. Ma go wielu Polaków, może wybuchnąć
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News