Reprezentacja Polski koronawirus
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 30 Października 2020

Największa gwiazda reprezentacji Polski ma koronawirusa. Media potwierdzają, co z następnymi meczami?

Reprezentacja Polski w najbliższych kilku spotkaniach prawdopodobnie będzie poważnie osłabiona. Gwiazda zespołu będzie musiała bowiem poddać się izolacji. Z tego powodu wszystkie spotkania z jej udziałem zostały odwołane.

Reprezentacja Polski w ciągu kilku najbliższych spotkań najprawdopodobniej będzie musiała poradzić sobie bez swojej największej gwiazdy. Informacje o jej tymczasowej przerwie podają media z całego świata, które zajmują się sportem. Niestety, ucierpi na tym zarówno klub, jak i kadra.

Wszyscy kibice chcieliby, aby w tym sezonie doszło do jak najmniejszej liczby przerw i problemów zdrowotnych u wszystkich zawodników. Niestety, obecnie wiemy, że jest to już w zasadzie niemożliwe. Kolejne osoby z drużyn i sztabów zgłaszają problemy zdrowotne.

Dziś dowiedzieliśmy się, że największa gwiazda reprezentacji Polski w siatkówce jest chora na koronawirusa. Z pewnością oznacza to, że zabraknie jej na następnych zgrupowaniach drużyny, w któej obecnie występuje. To z kolei ogromne osłabienie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje trener reprezentacji Polski, był medalistą mistrzostw, pracował wiele lat
  2. Wiadomość z ostatniej chwili. 4 osoby zginęły na miejscu, 2 kolejne walczą o zdrowie i życie
  3. Właśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomość
Robert Lewandowski poza kadrą Bayernu Monachium. Kibicom opadły szczęki, znamy powód decyzjiRobert Lewandowski poza kadrą Bayernu Monachium. Kibicom opadły szczęki, znamy powód decyzjiCzytaj dalej

Reprezentacja Polski traci największą gwiazdę

Reprezentacja Polski w najbliższym czasie będzie musiała poradzić sobie ze stratą największej gwiazdy. Nasza siatkarka zachorowała na koronawirusa, o czym zgodnie komunikują media z całego świata. Jej przerwa uniemożliwi udział w kolejnych spotkaniach.

Igor Gorgonzola Novara potwierdziła przypadki zachorowań w zespole. Dowiadujemy się, że aż cztery zawodniczki z drużyny występującej w Serie A muszą poddać się izolacji. Wśród nich znalazła się Malwina Smarzek-Godek, gwiazda reprezentacji Polski.

Co ważne, pozytywny wynik dał także test wykonany u szkoleniowca włoskiego zespołu. W jego przypadku rezultat badania jest jednak niejednoznaczny, co oznacza, że będzie on musiał poddać się kolejnym badaniom.

Malwina Smarzek-Godek w najbliższym czasie będzie więc odsunięta od gry w swoim zespole. Czy reprezentacja Polski również dotkliwie na tym ucierpi? Wszystko zależy od tego, kiedy kolejny wykonany u siatkarki test da wynik negatywny.

Mecz Novary został w tej sytuacji przełożony. Niestety nie jest to pierwsza taka sytuacja w świecie siatkówki i wszystko wskazuje na to, że również nie ostatnia. Zawodniczki i zawodnicy stale poddają się testom. Mimo wszystko nie da się wykluczyć zachorowania w żadnym momencie sezonu.

Właśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomośćWłaśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomośćCzytaj dalej

Reprezentacja Polski bez młodziutkiej zawodniczki

Póki co czekamy więc na komunikat na temat tego, czy reprezentacja Polski straci na nieobecności Malwiny Smarzek-Godek. Możemy się go spodziewać w momencie, gdy rehabilitacja polskiej siatkarki będzie się przedłużać.

Życzymy Malwinie dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Karetka próbowała przejechać podczas Strajku Kobiet. Niebywała reakcja tłumu, wszyscy zaskoczeni
  2. Naukowcy odkryli niesamowitą planetę. “Druga Ziemia” przemierza samotnie kosmos
  3. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje trener reprezentacji Polski, był medalistą mistrzostw, pracował wiele lat
  4. Polskie media podają dalej druzgocącą wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, znały go tysiące Polaków
  5. Właśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomość
  6. Wjechał w tłum demonstrantów i wysiadł z kijem bejsbolowym
  7. Zaskakująca reakcja IKEA na strajk kobiet. Klienci są oburzeni

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News