Reprezentacja Polski bramkarz
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 31 Marca 2020

Lata temu był bramkarzem reprezentacji Polski. Trudno uwierzyć w to, czym się obecnie zajmuje

Reprezentacja Polski w swojej historii miała wielu fantastycznych bramkarzy. Jeden z nich całkowicie odszedł już od futbolu i pracuje w innej branży. Wiele osób nie może uwierzyć w to, czym się on obecnie zajmuje.

Reprezentacja Polski nigdy nie miała problemów z obsadą bramki. Nie da się ukryć, że nasi reprezentanci strzegący dostępu do bramki zawsze spisywali się świetnie i potrafili obronić drużynę w bardzo trudnych momentach. Nie da się ukryć, że nasi reprezentacyjni golkiperzy zawsze grali na bardzo wysokim poziomie, a w latach 90. nie było inaczej, o czym pamiętają kibice.

Jeden z naszych bramkarzy z tego okresu nie ma już nic wspólnego z futbolem, choć wiele lat temu był częścią drużyny, która osiągnęła ostatni wielki sukces w historii polskiej piłki nożnej. Wiele kibiców pamięta jego doskonałe interwencje, lecz mało kto wie, czym obecnie bramkarz się zajmuje. Nie da się ukryć, że jego zawód może być dla wielu osób zaskoczeniem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje znany bramkarz. Zmarł niespodziewanie, miał tylko 43 lata
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Zmarł legendarny sportowiec. Był dwukrotnym mistrzem kraju, zabrał go wirusZmarł legendarny sportowiec. Był dwukrotnym mistrzem kraju, zabrał go wirusCzytaj dalej

Reprezentacja Polski nie narzeka na bramkarzy

W latach 90. w kadrze debiutowało wielu świetnych bramkarzy, wśród których znaleźli się ci, którzy osiągnęli sukces na igrzyskach olimpijskich w 1992 roku w Barcelonie. Polacy sięgnęli po srebrny medal, a w drużynie narodowej znalazł się między innymi Arkadiusz Onyszko, czyli późniejszy gwiazdor polskiej ligi. Podstawowym bramkarzem był jednak Aleksander Kłak.

Golkiper grał wówczas świetnie, jednak po igrzyskach nie zrobił wielkiej kariery. Grał głównie w polskiej i belgijskiej ekstraklasie, jednak nie został podstawowym bramkarzem reprezentacji na lata. Dziś wiele osób wciąż o nim pamięta z uwagi na dawny sukces, a mało kto potrafi uwierzyć w jego obecny zawód.

Gwiazdor PSG o krok od zmiany klubu. Bardzo niespodziewany kierunekGwiazdor PSG o krok od zmiany klubu. Bardzo niespodziewany kierunekCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Aleksander Kłak nie pracuje w zawodzie

Wielu byłych piłkarzy decyduje się na pracę w zawodzie, ale Aleksander Kłak nie był jednym z nich. Zdecydował się on na zupełnie inny zawód, jakim jest kierowca autobusu w Antwerpii, w której osiedlił się na stałe. Informacje o jego obecnej sytuacji nie pojawiają się zbyt często, bo Kłak unika rozgłosu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miasteczko w centrum epidemii pozostaje zdrowe. Nikt nie zachorował, naukowcy rozpoczynają badania
  2. Michał zmarł na koronawirusa, był młody, zdrowy. "Nudzisz się? Mój brat też chciałby, ale nie żyje"
  3. Wspaniały gest Jerzego Brzęczka. Selekcjoner okazał wielkie serce w trudnych czasach
  4. Polski skoczek był ulubieńcem kibiców. Aż trudno uwierzyć w to, czym zajmuje się dzisiaj
  5. Adam Małysz jak Dawid Kubacki. Wybitni skoczkowie mają wspólną oryginalną pasję (ZDJĘCIE)
  6. Dzisiaj ostatni dzień pracy dla kilkudziesięciu tysięcy Polaków. Pracodawcy już nie czekają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News