Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 31 Sierpnia 2020

Pilne doniesienia z reprezentacji Polski. Kolejny gwiazdor wypada z kadry, wielkie problemy przed Ligą Narodów

Reprezentacja Polski nie może opędzić się od problemów kadrowych przed spotkaniami Ligi Narodów. Po zablokowaniu możliwości przyjazdu na zgrupowanie Przemysława Frankowskiego i Adama Buksy teraz dochodzi lekki uraz jednego z piłkarzy, który może bardzo pokrzyżować plany Jerzego Brzęczka.

Reprezentacja Polski wpada w coraz większe tarapaty. Już kilka dni temu mogliśmy zapomnieć o występie Roberta Lewandowskiego, który odpoczywa po niezwykle wymagającym sezonie. Później pojawiła sie informacja, że Przemysław Frankowski oraz Adam Buksa nie otrzymali zgody od swoich klubów na przylot do Europy, a teraz nagle okazało się, że jeden z kluczowych piłkarzy ma uraz i opuszcza zgrupowanie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 30 nauczycieli na kwarantannie. Poważny problem w jednym z województw
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Zwołują w Polsce sztaby kryzysowe. Będzie ich 6
Tragiczna wiadomość obiegła media. Wielka legenda zmarła chwilę przed urodzinami, wychowała pokoleniaTragiczna wiadomość obiegła media. Wielka legenda zmarła chwilę przed urodzinami, wychowała pokoleniaCzytaj dalej

Reprezentacja Polski traci kolejnego zawodnika

Jeszcze niedawno kibice żyli sprawą kontuzji Grzegorza Krychowiaka, który cierpiał na uraz łydki. Na szczęście okazało się, że defensywny pomocnik będzie mógł zagrać w meczach kadry. Gdy wydawało się, że już nic złego nie spotka naszych piłkarzy, pojawiła się wieść o kontuzji innego czołowego zawodnika.

Pod nieobecność Przemysława Frankowskiego wydawało się pewne, że na prawym boku pomocy w meczach przeciwko Holandii oraz Bośni i Hercegowinie zobaczymy innego skrzydłowego, Damiana Kądziora. W poniedziałkowy wieczór PZPN poinformował jednak, że 28-letni pomocnik nabawił się urazu kolana i opuści zgupowanie.

Świat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczynyŚwiat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczynyCzytaj dalej

Jerzy Brzęczek nie zamierza powołać nikogo więcej

Podsumowując, reprezentacja Polski została osłabiona brakiem aż czterech powołanych wcześniej piłkarzy, a zabraknie: Roberta Lewandowskie, Przemysława Frankowskiego, Adama Buksy oraz Damiana Kądziora. O ile Buksa nie miał większych szans na występ, to pozostałą trójkę spokojnie mogliśmy typować do gry przeciwko najbliższym rywalom.

Co ciekawe, selekcjoner Jerzy Brzęczek nie zamierza powoływać nikogo więcej w zastępstwie tych zawodników. Jest to o tyle dziwne, że w kadrze pozostało w tej chwili tylko dwóch nominalnych skrzydłowych: Kamil Grosicki oraz Kamil Jóźwiak.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Premier z ważną informacją dla emerytów: Po latach poświęceń zasłużyliście
 2. Smartfony mogą wywołać poważne zaburzenia psychiczne. Naukowcy alarmują
 3. Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięć
 4. Pilne informacje w sprawie zdrowia gwiazdora. Miał zmierzyć się z Polakiem, ma koronawirusa. Władze mogły zrobić tylko jedno
 5. Wielki transfer Neymara staje się faktem. Ogromne pieniądze na stole
 6. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News