Reprezentacja Polski
instagram.com/laczynaspilka
Autor Piotr Mika - 31 Sierpnia 2020

Już jutro premiera nowych koszulek reprezentacji Polski. Wielka zmiana, przypadnie do gustu? (FOTO)

Reprezentacja Polski w poniedziałek rozpoczęła zgrupowanie przed meczami Ligi Narodów przeciwko Holandii oraz Bośni i Hercegowinie. We wtorek ma się natomiast odbyć prezentacja nowych strojów naszej kadry, w których Polacy będą grać w przyszłorocznym Euro oraz eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2022 roku.

Reprezentacja Polski szykuje się do sporej zmiany w wyglądzie trykotów swoich piłkarzy. Ich prezentacja miała nastąpić już w marcu 2020 roku podczas meczów towarzyszkich przed mistrzostwami Europy, ale plany PZPN-u pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 30 nauczycieli na kwarantannie. Poważny problem w jednym z województw
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Zwołują w Polsce sztaby kryzysowe. Będzie ich 6
Tragiczna wiadomość obiegła media. Wielka legenda zmarła chwilę przed urodzinami, wychowała pokoleniaTragiczna wiadomość obiegła media. Wielka legenda zmarła chwilę przed urodzinami, wychowała pokoleniaCzytaj dalej

Reprezentacja Polski w nowych strojach, duża zmiana

W poniedziałek 31 sierpnia rozpoczęło się zgrupowanie polskiej kadry przed meczami grupowymi Ligi Narodów, w których Polacy najpierw zmierzą się z Holandią w Amsterdami 4 września, a trzy dni później w Zenicy zagrają z Bośnią i Hercegowiną. Zanim jednak do tego dojdzie, będziemy mogli zobaczyć nowe stroje w jakich wystąpią nasi zawodnicy.

Poprzednie trykoty reprezentacji Polski zostały przygotowane na 100-lecie PZPN i prezentowały się całkiem ciekawie. Polacy grali w nich m.in. w meczach eliminacji do Euro 2020, które zostało przeniesione na rok 2021 z powodu pandemii koronawirusa.

Reprezentacja Polski

Świat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczynyŚwiat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczynyCzytaj dalej

Powrót do lat świetności polskiej kadry

Nowe stroje naszych piłkarzy mają nawiązywać do tych z lat 70. oraz 80. w których reprezentacja Polski odnosiła największe sukcesy na arenie międzynarodowej. Najistotniejszą różnicą ma być przesunięcie orła z lewej piersi na środek koszulki. Pierwszy komplet ma składać się z białej koszulki, czerwonych spodenek i białych getrów. W drugim komplecie koszulka ma być czerwona.

Do tego jak mają wyglądać stroje polskich piłkarzy dotarł serwis Footyheadlines.com, który udostępnił zdjęcia koszulek. Grafiki te zgadzają się co do ogólnego wyglądu, jednak nie oddają jakości i pełni szczegółów nowych strojów polskich piłkarzy.

Reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski

Źródło: meczyki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Policjant złapał ją za kółkiem w Brzezinach. Pomimo 3,5 promili we krwi miała jedną prośbę
   2. Górnicy znów grożą strajkiem. Czy to koniec przywilejów dla pracowników kopalni?
   3. Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięć
   4. Pilne informacje w sprawie zdrowia gwiazdora. Miał zmierzyć się z Polakiem, ma koronawirusa. Władze mogły zrobić tylko jedno
   5. Wielki transfer Neymara staje się faktem. Ogromne pieniądze na stole
   6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News