Reprezentacja U21 zagra z Estonią
Autor Piotr Bernaciak - 24 Lipca 2019

Reprezentacja U21: Z Estonią w Białymstoku

Reprezentacja Polski do lat 21 rozpocznie eliminacje turnieju Euro 2021 meczem z Estonią, o czym było wiadomo od dłuższego czasu. Teraz wiadomo, gdzie zostanie rozegrane spotkanie, które zainauguruje dla nas starcia.

Reprezentacja Polski do lat 21 zaprezentowała się ze świetnej strony na ostatnich mistrzostwach Europy we Włoszech i San Marino i nie zmienia tego nawet klęska w ostatnim meczu grupowym z Hiszpanią. Zawodnicy prowadzeni przez Czesława Michniewicza pokazywali swoje umiejętności najlepiej jak potrafili, dzięki czemu doczekali się wielu pochlebnych słów, zarówno ze strony ekspertów, jak i kibiców.

Sympatycy naszej młodzieżowej kadry tylko czekali na to, aż znowu przyjdzie jej mierzyć się w eliminacjach, by można było podziękować ekipie za sukces na Euro. Nie zmienia tego także fakt, że z tamtej drużyny z racji na wiek odeszło kilka ważnych zawodników, między innymi kapitan Dawid Kownacki czy Bartosz Kapustka. Na kolejne mecze kibice czekają z wielkim optymizmem.

Poważna kontuzja Marco Asensio. Ile potrwa przerwa Hiszpana?Poważna kontuzja Marco Asensio. Ile potrwa przerwa Hiszpana?Czytaj dalej

Następnym meczem kadry do lat 21 ma być starcie w Białymstoku, gdzie Polacy zagrają z Estończykami. To początek eliminacji turnieju Euro 2021, w których przyjdzie nam zmierzyć się także z Bułgarami, Rosjanami i Serbami. Trzeba przyznać, że Polska w przeciwieństwie do turnieju finałowego miała sporo szczęścia w losowaniu, bo udało jej się trafić drużyny o potencjale niższym lub zbliżonym do naszej drużyny.

- Cieszę się, że w Białymstoku odbędzie się tak prestiżowe wydarzenie. To także szansa na promocję miasta, Stadionu Miejskiego i budowanie sportowego wizerunku stolicy Podlasia. Serdecznie zapraszam wszystkich na ten mecz. Niech to wydarzenie stanie się prawdziwym świętem sportu w naszym mieście - mówi Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku.

Następny artykuł