Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Czerwca 2020

Reprezentant Polski zaatakowany na stadionie. Sprawę piłkarza bada policja

Reprezentacja Polski w piłce nożnej to najbardziej ceniona drużyna w naszym kraju. Tym bardziej oburzające jest zachowanie, jakiego względem jednego z naszych reprezentantów dopuścił się podczas ostatniego ligowego spotkania kibic drużyny przeciwnej. Mężczyzna zaatakował piłkarza, a całą sprawą zajęła się już policja.

Reprezentacja Polski i jej zawodnicy często muszą mierzyć się z krytyką, jednak to, czego doświadczył jeden z piłkarzy, to prawdziwy skandal. Słynny gracz został zaatakowany przez jednego z kibiców, a w sprawie musiała interweniować policja.

Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków. Wiemy, ile wynosi ich majątek, kwota przyprawia o zawrót głowyLewandowscy na liście najbogatszych Polaków. Wiemy, ile wynosi ich majątek, kwota przyprawia o zawrót głowyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna


Reprezentacja Polski. Piłkarz zaatakowany przez agresywnego kibica

Ogromnym skandalem zakończyło się niedzielne spotkanie pomiędzy Jagiellonią Białystok a Lechią Gdańsk. Na boisku lepsi okazali się goście, wygrywając 2:1. Po ostatnim gwizdku sędziego doszło do szokującego zdarzenia. Jeden z kibiców, zajmujących miejsce w jednej z lóż na stadionie zaatakował słownie zawodnika “Jagi” Tarasa Romańczuka.

– W skyboksie jednej z firm jacyś pijani ludzie wrzeszczeli do Tarasa, że nie jest Polakiem, tylko Ukraińcem i że ma wypier*** - mówi w rozmowie z Onet.pl świadek incydentu. Gdy piłkarz podszedł w kierunku agresora, by wyjaśnić sytuację, w jego stronę padły kolejne inwektywy. Zmuszony był interweniować klub, który o całym zajściu poinformował policję.

– To, co dziś miało miejsce na terenie lóż VIP, nigdy nie powinno się wydarzyć. Policja zna temat, a materiały video zostały zabezpieczone. Firma, która wynajmuje jedną z lóż, zapowiedziała bardzo surowe konsekwencje i wyda stosowny komunikat - napisano na koncie Stadionu Miejskiego w Białymstoku na Twitterze. Dziennikarze portalu Onet.pl uastalili, że dzisiaj ma dojść do spotkania przedstawicieli stadionu i rzeczonej formy, na której podana zostanie informacja, jak zostanie ukarany agresor. Donoszą oni również, że na razie sprawa nie została jednak oficjalnie zgłoszona na policję.

Adam Małysz choruje na COVID-19. Legenda skoków potrzebuje pomocy najbliższychAdam Małysz choruje na COVID-19. Legenda skoków potrzebuje pomocy najbliższychCzytaj dalej


Jagiellonia Białystok podjęła kroki w celu ukarania agresora

– Sprawą zajmują się przedstawiciele stadionu miejskiego. Sprawcą zajścia był gość jednej z firm wynajmujących lożę i liczymy głównie na reakcję tych, którzy zaprosili tego pana na mecz. To nie była osoba, która kupiła bilet od klubu. Zidentyfikowano już tego mężczyznę i trwa wyjaśnianie sprawy. Sytuacja, która miała miejsce, nigdy nie powinna się zdarzyć. Chcemy, by zostało to załatwione jak najszybciej. Po całym zajściu rozmawialiśmy o zdarzeniu z piłkarzem - powiedziała Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok w rozmowie z Onet.pl.

– Klub zajmuje się sprawą i zdecydowanie potępia wczorajsze wydarzenie. Dziękujemy Stadionowi Miejskiemu, który odpowiada za strefę lóż, za szybką reakcję. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Każdy z nas powinien zdecydowanie reagować na mowę nienawiści i otaczający nas hejt - dodała Syczewska za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały tylko 4 dni na dopełnienie obowiązku. ZUS ostrzega, inaczej nie będzie można skorzystać ze zwolnienia
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News