Dusan Kuciak restauracja
facebook.com/team.spirit.food.place/?tn-str=k*F
Autor Aleksy Kiełbasa - 30 Czerwca 2020

Nowa restauracja ze znanymi piłkarzami. Ma być świątynią sportu

W Sopocie została otwarta nowa restauracja. W wydarzenie zaangażowali się znani piłkarze, tacy jak: Dusan Kuciak, Grzegorz Kuświk, Sławomir Peszko i Jakub Wawrzyniak. Lokal nosi nazwę Team Spirit, a jego wnętrza mają oddawać sportową atmosferę.

Team Spirit ma być miejscem, gdzie będzie można spotkać się ze znajomymi, dobrze zjeść i przy okazji obejrzeć ciekawy mecz. Menu lokalu jest bardzo różnorodne, bowiem kucharze serwują kuchnię amerykańską, japońską, włoską, a także autorskie pomysły. Kolejna atrakcją mają być spotkanie ze znanymi sportowcami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna
Wpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuWpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuCzytaj dalej

Pasja i sport połączone w jedno

- Pomysł wziął się ze scalenia dwóch pasji: do kuchni i do sportu. Obydwie wymagają ciężkiej pracy, dyscypliny i miłości do tego, co się robi. Udało nam się je połączyć i zebrać równie zaangażowaną ekipę. Bo to ludzie tworzą to miejsce, zarówno ci, którzy z nami pracują, jak i ci, którzy nas odwiedzają i wspierają - mówi Karolina Cierniak, organizatorka.

W otwarcie zaangażowały się takie postacie ze świata futbolu jak Dusan Kuciak, Grzegorz Kuświk, Sławomir Peszko, czy Jakub Wawrzyniak.

Tajemnicza śmierć gwiazdy sportu. Był bohaterem swojego kraju, kibice go kochaliTajemnicza śmierć gwiazdy sportu. Był bohaterem swojego kraju, kibice go kochaliCzytaj dalej

Kuciak, Kuświk, Peszko, Wawrzyniak wsparli otwarcie

Karolina Cierniak chwali się również tym, że obecni, a także byli piłkarze Lechii odpowiadają za aspekty sportowy lokalu.

- Możemy się pochwalić, że za sportowym aspektem lokalu stoją wybitni piłkarze: Jakub Wawrzyniak, Sławomir Peszko, Dusan Kuciak oraz Grzegorz Kuświk. Team Spirit to miejsce, które jednoczy poprzez wspólne jedzenie, oglądanie wydarzeń sportowych i miłe spędzanie czasu. Można poczuć ducha jednej drużyn – zaznacza Karolina Cierniak.

Organizatorka zaznacza, że aktualny wystrój lokalu w Sopocie nie jest ostateczną wersją i czekają go jeszcze spore zmiany. Miejsce jest zaprojektowane na wzór minifoodhallu, gdzie w każdej części znajdują się inne stoiska i kuchnie oraz bar. Lokal ma charakter samoobsługowy, a zamówienia składa się przy barze.

- Nawiązujemy właśnie współpracę z wyjątkowym artystą, który wzbogaci przestrzenie o niesamowite street artowe prace stworzone specjalnie dla nas. Na razie nie możemy zdradzić więcej szczegółów, ale będziemy informować na naszych stronach na bieżąco – dodaje.

Źródło: trójmiasto.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały tylko 4 dni na dopełnienie obowiązku. ZUS ostrzega, inaczej nie będzie można skorzystać ze zwolnienia
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News