Robert Burneika instagrma
Instagram - Robert Burneika
Autor Piotr Bernaciak - 6 Kwietnia 2020

Robert Burneika zadziwił wszystkich zdjęciem z randki. Jego obiekt westchnień wzbudził zaskoczenie (FOTO)

Robert Burneika postanowił opublikować w sieci zdjęcie z randki, którą niedawno odbył. Słynny zawodnik zadziwił tysiące fanów nową fotografią. Jego obiekt westchnień zwyczajnie zdziwił internautów.

Robert Burneika należy do postaci, wobec których bardzo trudno przejść obojętnie. Słynny "Hardkorowy Koksu" nie daje o sobie zapomnieć poprzez działalność w internecie, która wywołuje mieszane reakcje ze strony internautów. Jedni cenią sobie jego poczucie humoru i niesamowitą wiarę we własne siły, inni nie dostrzegają w jego działalności niczego śmiesznego.

Najnowszy wpis Roberta Burneiki wzbudził wielkie poruszenie wśród użytkowników mediów społecznościowych. Wielu z nich twierdzi, że żartuje on sobie z rzeczy bardzo poważnych i nie powinien zabierać głosu w taki sposób, jednak są również tacy, którzy twierdzą, że chciał on jedynie wywołać uśmiech na twarzach fanów w bardzo trudnych czasach.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Zawodniczka Fame MMA walczyła pod wpływem narkotyków? Szef federacji odniósł się do zarzutów
 2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Robert Lewanowski szpanuje nowym samochodem. Luksus, o którym może śnić każdy (FOTO)Robert Lewanowski szpanuje nowym samochodem. Luksus, o którym może śnić każdy (FOTO)Czytaj dalej

Robert Burneika wciąż wzbudza sensacje

Robert Burneika znany jest polskim internautom od wielu lat dzięki słynnym filmikom nagrywanym na portalu YouTube. Kulturysta nie zawsze wzbudza sympatię swoimi wypowiedziami, dlatego można uznać go za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim internecie. Nie inaczej jest za sprawą jego ostatniego wpisu w mediach społecznościowych.

Wszystko przez to, że kulturysta opublikował zdjęcie na świeżym powietrzu, informując o tym, że postanowił wybrać się na randkę. Jak komentuje wiele osób, wychodzenie na dwór nawet w celu zrobienia zdjęcia jest złym pomysłem, który naraża sportowca oraz jego najbliższych na zarażenie się koronawirusem.

Nie żyje mama najsłynniejszego na świecie trenera. Polskie media przekazały tragiczne wiadomościNie żyje mama najsłynniejszego na świecie trenera. Polskie media przekazały tragiczne wiadomościCzytaj dalej

Robert Burneika wybrał się na randkę

- Teraz juz nie można sie spotykać z towarzystwem tak ze zabrałem na randkę swojego Trucka. Na zdrowia - pisze na swoim Instagramie Robert Burneika, informując o "randce" ze swoim samochodem (pisownia oryginalna).

ZOBACZ ZDJĘCIE ROBERTA BURNEIKI:

Robert Burneika

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy
  2. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  3. Reprezentant Polski o krok od hitowego transferu. Agent piłkarza zdradził, w jakim mieście ma zagrać
  4. Bayern rusza po wielkie zakupy. Klub chce sprowadzić aż czterech znanych piłkarzy
  5. Zagraniczny gwiazdor Ekstraklasy opowiedział przed tysiącami o swojej miłości. Zakochał się w pięknej Polsce
  6. Stało się, odbierają rodzicom 500 plus i to wcale nie uzależnionym. Też możesz je stracić, jeśli pobierasz jeden zasiłek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News