Robert Burneika
Instagram Robert Burneika
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Listopada 2020

Wielkie gratulacje. Robert Burneika znowu został tatą, pokazał piękne zdjęcie z córeczką. ''Zaczyna masę robić od 3250g''

Robert Burneika podzielił się z fanami niesamowicie radosną nowiną. Popularny “Hardkorowy Koksu” po raz drugi został ojcem. Na świat przyszła jego druga córeczka, a dumny tata pokazał jej pierwsze zdjęcie. Fotografia z miejsce podbiła serca fanów, którzy zasypali sportowca tysiącami miłych komentarzy. 

Robert Burneika po raz drugi został ojcem. Kulturysta i zawodnik MMA opublikował w swoich mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie ze swoją nowonarodzoną córeczką. Od razu zaznaczył też, że dziewczynka idzie w ślady ojca.

Robert Lewandowski uderza w Jerzego Brzęczka. Długo milczał, ale ostatecznie szczerze ocenił selekcjonera (WIDEO)Robert Lewandowski uderza w Jerzego Brzęczka. Długo milczał, ale ostatecznie szczerze ocenił selekcjonera (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  2. Wicepremier ujawnił, czy mamy spodziewać się kolejnych obostrzeń. Polki i Polacy długo czekali na podobną wiadomość
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób


Robert Burneika po raz drugi został ojcem

Popularny “Hardkorowy Koksu”, który zdobył popularność kilka lat temu i nadal zalicza się do ulubieńców Polaków, właśnie przekazał im wspaniałe wieści. Robert Burneika po raz drugi został ojcem. Wraz z partnerką doczekał się narodzin drugiej córki.

W październiku 2019 roku na świat przyszła pierwsza córeczka Roberta Burneiki i jego małżonki Kai Kędzierskiej. Dziewczynka otrzymała imię Gaja. Teraz po niewiele ponad roku, rodzina popularnego sportowca znowu się powiększyła.

Już kilka miesięcy temu Burneika zapowiedział, że spodziewa się narodzin drugiego dziecka i odlicza kolejne dni do porodu. Teraz pochwalił się, że jego ukochana urodziła i na świat przyszła ich druga córeczka. Na razie jednak nie wiemy, jakie imię otrzyma dziewczynka.

Szczęśliwy i dumny tata postanowił wykorzystać moc mediów społecznościowych, by podzielić się radosnymi nowinami z rzeszą swoich fanów. Na swoich profilach w popularnych portalach opublikował zdjęcia z noworodkiem, a także już w gronie całej rodziny.

Nie żyje były selekcjoner reprezentacji Polski. Z kadrą sięgnął po duży sukcesNie żyje były selekcjoner reprezentacji Polski. Z kadrą sięgnął po duży sukcesCzytaj dalej


“Hardkorowy Koksu” pozuje z malutką córeczką

Hitem sieci stała się przede wszystkim fotografia, na której Robert Burneika pozuje z malutką córeczką. Sportowiec i kulturysta opatrzył zdjęcie podpisem, którego jego wierni fani mogli się spodziewać. Burneika zasugerował, że dziewczynka już “robi masę” i zdradził jej aktualną wagę.

- Druga Hardkorowa córeczka. Zaczyna masę robić od 3250g - napisał szczęśliwy tata. Kaja Kędzierska, małżonka Roberta Burneiki i jego nowonarodzona córeczka opuściły już szpital i wróciły do domu. Tam czekała na nie pierwsza córeczka pary, wspomniana Gaja.

Dziewczyna będzie mogła teraz opiekować się młodszą siostrą. Obie fotografie podbiła serca internautów i w mgnieniu oka zdobyły tysiące polubień. Pojawiły się też komentarze pełne gratulacji.

“W komplecie. Super!”, “Gratulacje i dużo zdrówka”. “Ale jest maleńka. Niech rośnie zdrowo”, “Cudowna rodzinka. Samych wspaniałości dla was”. To tylko niektóre z radosnych wpisów fanów, które pojawiły się pod zdjęciami szczęśliwej rodziny.

Robert Burneika

Robert Burneika

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Microsoft: Koreańscy i rosyjscy hakerzy atakują firmy produkujące szczepionki przeciw COVID-19
  2. “Nie traćcie na mnie czasu”. Niewiarygodnie wzruszająca historia 90-latka chorego na Covid-19
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób
  4. Adam Małysz pokazał niebywałe nagranie ze swojego domu. Takiego go nie znacie, wideo poruszyło tysiące Polaków (WIDEO)
  5. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  6. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach
  7. Marta Manowska pokazała się na planie i uchyliła rąbka tajemnicy. Fani zachwyceni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News