Robert i Anna Lewandowscy
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 18 Września 2020

Robert i Anna Lewandowscy - dwa wielkie serca do pomocy

Robert i Anna Lewandowscy zdecydowanie mogą uchodzić za osoby, które odniosły sukces w życiu zawodowym, jednak mimo wszystko nie odbiła im sodówka. Oboje wciąż pokazują, że interesują ich problemy innych.

Robert i Anna Lewandowscy są obecnie prawdopodobnie najbardziej znaną polską parą na świecie, jednak oboje nie marnują swojej popularności. Kapitan reprezentacji Polski i gwiazda świata fitness często angażują się w akcje charytatywne, dzięki czemu wciąż cieszą się ogromnym szacunkiem ze strony wszystkich Polaków. Trudno jest mówić, że jest inaczej.

Oboje postanowili przed kilkoma miesiącami przeznaczyć kilka milionów złotych na rzecz szpitali w Polsce, gdy te potrzebowały wsparcia najbardziej, a więc w czasach koronawirusa. Nie wszystkie placówki były w stanie poradzić sobie z nadmiarem pacjentów, ale dzięki wsparciu Lewandowskich udało im się tego dokonać. Trzeba przyznać, że oboje wciąż chcą angażować się w losy swojego kraju.

Choć szpitale znalazły się w bardzo trudnej sytuacji, to Robert i Anna Lewandowscy zdecydowali się pomóc im w trudnej chwili i przeznaczyć na nie gigantyczną kwotę wynoszącą około 4 milionów złotych. Za takie postępowanie zwyczajnie należy się szacunek, bo mało który sportowiec decyduje się na takie zachowanie, niezależnie od tego, ile w danym momencie zarabia.

ROBERT, ANIA - SZACUNEK!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News