Robert Kubica
instagram.com/robertkubica
Autor Mateusz Wysokiński - 17 Lutego 2020

Robert Kubica chwalony przez światowy autorytet. "Nie idzie na półśrodki"

Robert Kubica wraca właśnie na tor wyścigowy. Polski kierowca znany z wyścigów w Formule 1 będzie startował w wyścigach DTM. Polak, który ma nadzieję osiągnąć sukces w wyścigach, został pochwalony przez jeden z największych autorytetów sportów motorowych. Takie słowa mogły wywołać wielki uśmiech na twarzy doświadczonego kierowcy..

Robert Kubica wraca do wyścigów. Doświadczony kierowca z Polski wystartuje w wyścigach klasy DTM w teamie Orlen Team Art. Mimo że wyścigi się jeszcze nie zaczęły, to 35-latek już teraz słyszy pochwały pod swoim adresem. Jeden z największych autorytetów w świecie wyścigów samochodowych postanowił pochwalić Polaka. Takie słowa pokazują, jak wiele znaczy Kubica w świecie wyścigów.

Leo Messi zagra na Euro? Nowy pomysł FIFALeo Messi zagra na Euro? Nowy pomysł FIFACzytaj dalej

Kubica został pochwalony. Wielkie słowa autorytetu

Znawcą, który postanowił wypowiedzieć się na temat talentu Kubicy jest Jens Marquardt, szef BMW Motorsport. Szef teamu BMW jest wielkim miłośnikiem Polaka i od zawsze go podziwiał. Ich znajomość zaczęła się dziesięć lat temu, kiedy to Polak jeździł w teamie BMW Sauber w Formule 1.

- Jeśli coś robi, to poświęca się temu w 100 procentacentach. Nie idzie na półśrodki - mówi szef niemieckiej marki wyścigowej.

FC Barcelona płaciła za ośmieszanie swoich piłkarzy. Leo Messi im tego nie zapomniFC Barcelona płaciła za ośmieszanie swoich piłkarzy. Leo Messi im tego nie zapomniCzytaj dalej

Kubicy nie brakuje determinacji

Szczególnym wydarzeniem ze znajomości z Kubicą, którą zapamiętał szef BMW, był ich wspólny mecz w tenisa lata temu. Jens Marquardt przyznaje, że może Polak nie jest mistrzem rakiety, ale jego walki jest bardzo duża i przez lata taką postawą zbudował sobie grono miłośników w świecie sportów wyścigowych.

- Robert może nie był najsilniejszym punktem na boisku, jednak wolą walki i determinacją pokazywał, że nie zamierza odpuszczać i jest bardzo skuteczny. - wspomina szef teamu BMW.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Artur Boruc sprzedaje willę. Tak żył król Glasgow (FOTO)
  2. FC Barcelona płaciła za ośmieszanie swoich piłkarzy. Leo Messi im tego nie zapomni
  3. Rasiści obrażali ciemnoskórego piłkarza. Koledzy z drużyny upokorzyli go jeszcze bardziej (WIDEO)
  4. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  5. Legia Warszawa straci kolejnego napastnika. Wielkie problemy drużyny
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News