Robert Kubica
Piotr Molecki/East News
Autor Bartosz Goluch - 20 Kwietnia 2020

Lukratywna oferta dla Roberta Kubicy. Katarczyk zachęca Polaka do udziału w słynnej imprezie

Robert Kubica, mimo utraty miejsca w zespole Formuły 1, kontynuuje swoją karierę. Polski kierowca otrzymał propozycję w legendarnym rajdzie, jednak wciąż waha się, czy z niej skorzystać.

Słynny kierowca Nasser Al-Attiyah namawia Roberta Kubicę do udziału w Rajdzie Dakar. Katarski mistrz twierdzi, że Polak doskonale sprawdziłby się na wymagającej trasie wyścigu, ale nasz kierowca nie jest przekonany do tego pomysłu.

Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotykiPolicja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotykiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzę
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze

Robert Kubica da się namówić?

"Mówię mu, że powinien pojechać na Dakar, a on się śmieje. Jest twardy! Mógłby tam wykonać dobrą robotę. Nadal mam nadzieję, że Robert wystartuje w Dakarze" - powiedział Al-Attiyah w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Wszystko jednak wskazuje na to, że Polak nie skorzysta z rady Katarczyka i poprzestanie na dotychczasowych zobowiązaniach. Przypomnijmy - Robert Kubica jest kierowcą rezerwowym Alfa Romeo w Formule 1 i ma startować w DTM. Niestety obecnie jego występy są zawieszone z powodu pandemii koronawirusa.

Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matkąCristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matkąCzytaj dalej

Kubica obsypany komplementami

Al-Attiyah jest pełen podziwu dla naszego kierowcy. Katarczyk pochwalił jego występy w F1 oraz rajdach. - Byłem pewien, że zostanie mistrzem świata. W rajdach był bardzo szybki. I szalony! Często wypadał. Ale tak to jest. W motorsporcie żeby dowiedzieć się, gdzie jest twój poziom, musisz się rozbić - ocenił 50-letni gwiazdor.

Pochwały od Al-Attiyah znaczą bardzo wiele. Katarski kierowca trzy razy wygrywał Rajd Dakar i uchodzi za legendę tej imprezy. Wyścigi nie są jednak jedynym sportem, w którym odnosił sukcesy. Na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie sięgnął bowiem po brąz w skeecie. To dyscyplina polegająca na strzelaniu do lecącego w powietrzu celu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest nadzieja dla turystyki nad Bałtykiem. Właściciele mogą liczyć na jedną rzecz
  2. Skoczyli ze spadochronem z 20 piętra. Nagrali ich sąsiedzi, sprawę bada policja
  3. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"
  4. Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2
  6. Już od jutra nowe zasady w sklepach. Czekają nas zmiany nie tylko w Biedronce czy Lidlu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News