Robert Kubica
Youtube/DAZN
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 26 Września 2020

Robert Kubica bohaterem serialu Netflixa. Wielki hołd dla Polaka

Robert Kubica został bohaterem jednego z seriali, który ukaże się na platformie Netflix. Producenci zamierzali przedstawić historię jego powrotu do Formuły 1. To wspaniała wiadomość dla jego fanów.

Robert Kubica został zauważony przed Netfliksa. Platforma, na której emitowany jest serial o Formule 1, postanowiła przedstawić historię powrotu polskiego kierowcy do tego sportu. To wielki hołd dla 35-latka

Robert Kubica znalazł się w produkcji Netfliksa

"Formuła 1: Jazda o życie" - taki tytuł nosi serial przedstawiający F1 od kuchni. Opowiada on nie tylko o kierowcach podczas wyścigu, ale też poznajemy dzięki niemu życie prywatne zawodników, a także dowiadujemy sie więcej zakulisowych informacji o ich menadżerach oraz drużynach, dla których jeżdżą.

Pierwszy sezon, który liczył dziesięć odcinków, cieszył się wielką popularnością. Produkcje uznano za jedną z najlepszych oryginalnych dzieł Netfliksa. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się nakręcić drugi sezon, którego premiera miała miejsce 28 lutego. W nim jeden odcinek został poświęcony Polakowi.

Robert Kubica, Mercedes i Ferrari w nowym sezonie "Formuła 1: Jazda o życie"

Netflix nagrał początkową radość Kubicy, kiedy ten był już pewny, że wróci do Formuły 1, jak i jego złość, kiedy niemal każdy wyścig kończył na końcu stawki. Kamera uchwyciła również jego pasję do kolarstwa. Na pewno tematem numer jeden będzie jego powrót do tego sportu po niezwykle ciężkiej kontuzji, która mogła definitywnie zakończyć jego karierę. Na pewno dzięki temu materiałowi będzie można dowiedzieć się o nim jeszcze więcej.

Nie tylko Robert Kubica będzie nowością w serialu "Formuła 1: Jazda o życie". W pierwszym sezonie scen ze swoich garażów nie udostępniły dwie największe stajnie: Mercedes oraz Ferrari. W drugim sezonie tego nie zabraknie.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News