Robert Kubica
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 22 Sierpnia 2020

Kolejna kompromitacja Roberta Kubicy. Sam Polak nie wytrzymał, padły mocne słowa

Robert Kubica zaliczył kolejną klapę w wyścigu serii DTM. Polski kierowca, który w tym roku debiutuje w wyścigach niemieckiej serii, kolejny raz wyraźnie odstawał od reszty zawodników i był najsłabszy w całej stawce. Na domiar złego Kubica popełnił katastrofalny błąd, który sprawił, że już od startu jego sytuacja była beznadziejna. 

Robert Kubica nie będzie dobrze wspominał sobotniego wyścigu serii DTM na torze Lausitzring w Niemczech. Polak kolejny raz zanotował katastrofalny występ i okazał się najsłabszy w całej stawce kierowców rywalizujących o zwycięstwo. Strata polskiego kierowcy do zwycięzcy, a nawet przedostatniego zawodnika była ogromna.

Adam Małysz wpadł na rewelacyjny pomysł. Chodzi o przyszłość polskich skoków, wszystko wyszło na jawAdam Małysz wpadł na rewelacyjny pomysł. Chodzi o przyszłość polskich skoków, wszystko wyszło na jawCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludzi


Robert Kubica skompromitował się koeljny raz

Trwa fatalna passa Roberta Kubicy. Polak, który w tym roku zadebiutował w wyścigach niemieckiej serii DTM, w dalszym ciągu nie ma się czym pochwalić, jeśli chodzi o kolejne wyścigi. Podczas sobotniej rywalizacji na torze Lausitzring Kubica znowu zaliczył fatalny start i nie zdołał wyprzedzić żadnego zawodnika. Już od początku wyścigu widać było, że Polak odstaje od reszty stawki.

Robert Kubica ruszał z dwunastego miejsca startowego. W kwalifikacjach Kubica zajła wprawdzie czternaste miejsce, ale z uwagi na kary dla innych zawodników, awansował o dwie lokaty. Podczas wyścigu nasz rodak jednak długo nie cieszył się z przewagi nad innymi kierowcami. Kubica fatalnie zareagował na znak startu i niemal od razu dał się wyprzedzić czterem innym kierowcom i spadł na ostatnie miejsce.

Dawid Kubacki nagle zaapelował do wszystkich Polaków. Mocne słowa polskiego skoczkaDawid Kubacki nagle zaapelował do wszystkich Polaków. Mocne słowa polskiego skoczkaCzytaj dalej


Polak znowu zajął ostatnie miejsce w wyścigu

Przez cały niemal wyścig Robert Kubica jechał na ostatniej, szesnastej pozycji. Na 19. okrążeniu Polakowi udało się wprawdzie wyprzedzić jadącego przed nim Jonathana Aberdeina, ale ten szybko ponownie odzyskał utraconą pozycję. W trakcie wyścigu Robert Kubica informował swój team, że ma problemy z oponami. Zdaniem kierowcy ich przyczepność była bardzo słaba,

- Poziom zero. Przyczepność to poziom zero - komunikował przez radio Kubica. Ostatecznie Kubica po raz kolejny zajął ostatnie miejsce, a jego strata do zwycięzcy, a nawet przedostatniego zawodnika była kolosalna. Kierowca z Krakowa stracił do zwycięzcy, czyli Rene Rasta aż minutę i dziewięć sekund. Do przedostatniego Harrisona Neweya natomiast aż osiemnaście sekund. Polak wciąż nie zdobył ani punktu do klasyfikacji generalnej DTM.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już pewne, Sejm zatwierdził ustawę. Kierowcy będą zachwyceni
  2. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News