Robert Kubica
instagram.com/robertkubica
Autor Mateusz Wysokiński - 27 Lutego 2020

Team Formuły 1 nie tęskni za Kubicą. Padły mocne słowa, „ Jestem bardzo zadowolona z tegorocznego składu"

Robert Kubica udowodnił ostatnio, że wciąż znajduje się w dobrej formie. Kierowca testowy teamu Alfy Romeo osiągnął wspaniały czas w trakcie treningu w Barcelonie. Mimo że Polak zaprezentował się z dobrej strony, to jego była szefowa - Claire Williams, zarządzająca teamem Williamsa nie tęskni za popisami Polaka. O wiele bardziej ceni sobie zupełnie innych kierowców.

Robert Kubica w zeszłym sezonie reprezentował barwy teamu Williamsa i nie była to dość udana przygoda. Polak rozstał się z drużyną i został kierowcą testowym drużyny Alfy Romeo. Jak na razie, Polak spisuje się bardzo dobrze i dał prawdziwy pokaz swojej klasy w trakcie treningu w Barcelonie, gdzie osiągnął najlepszy czas. Szefowa Williamsa - Claire Williams, przyznaje jednak, że nie tęskni za byłym pracownikiem. Jej zdaniem, następcy Polaka są w stanie zagwarantować teamowi o wiele lepsze rezultaty.

Z ostatniej chwili. Hitowe spotkanie Ligi Europy odwołane. Oficjalny komunikat klubuZ ostatniej chwili. Hitowe spotkanie Ligi Europy odwołane. Oficjalny komunikat klubuCzytaj dalej

Robert Kubica niemile widziany w Williamsie. Mocne słowa Claire Williams

Szefowa Williamsa zapytana o Kubicę nie kryła, że nie żałuje, że Polak odszedł z zespołu. Jej zdaniem, to George Russell i Nicholas Latifi są kierowcami, którzy mogą przynieść teamowi Williamsa o wiele większe korzyści.

- Nie tęsknie za Kubicą. Jestem bardzo zadowolona z tegorocznego składu. Nicholas wykonuje fantastyczną robotę, niestety stracił sporo swoje czasu jazd z powodu problemów z silnikiem, które wypadły w dniach, w których był w aucie. Jest to jego pierwszy sezon, ale jest trochę starszy niż debiutanci, ma wielkie doświadczenie z serii juniorskich i wszystko, co widziałam, co pokazał jako nasz kierowca rezerwowy, pokazało, że w pełni zdolny do tego, żeby zająć miejsce wyścigowe. - mówi szefowa teamu Williamsa

Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacjeNie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacjeCzytaj dalej

Williams wierzy w Russela

Szefowa teamu Williamsa nie ukrywa, że największą gwiazdą jej teamu jest Brytyjczyk George Russel. Zdaniem kobiety, to on może pomóc teamowi w osiąganiu jak najlepszych rezultatów w trakcie tego sezonu.

– George może być młody, ale każdy kto go zna, wie, że jest niewiarygodnie dojrzały, bardziej niż wskazuje na to jego wiek. Dlatego jestem bardzo zadowolona z naszego składu, w testach dotąd wykonali fantastyczną pracę. Są bardzo świadomi samochodu. Nie mogę się doczekać pracy z nimi w tym roku – mówi Williams.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata
  2. Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środka
  3. Koszmar Realu Madryt w meczu z Manchesterem City. Dwa gole w pięć minut, Królewscy mają gigantyczny kłopot
  4. Gigantyczna niespodzianka w Lyonie. Juventus o krok od odpadnięcia z Ligi Mistrzów
  5. PZPN podjął ostateczną decyzję w sprawie kary dla Legii. Pojawił się ważny komunikat
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News