Robert Kubica
Piotr Molecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 28 Lipca 2020

Robert Kubica ma wielkie problemy zdrowotne? Jego słowa zmartwiły kibiców, jest poważnie

Robert Kubica dziewięć lat temu doznał bardzo ciężkiego wypadku samochodowego podczas udziału w wyścigu Ronde di Andora. Polski kierowca w doznał niezwykle poważnych obrażeń, a najbardziej ucierpiała jego prawa ręka. Mimo cierpienia i trwałego uszczerbku na zdrowiu Kubicy udało się powrócić do uprawiania sportu. Pochodzący z Krakowa zawodnik, który rzadko mówi o obrażeniach odniesionych w wypadku, udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoim stanie zdrowia.

Robert Kubica udzielił szczerego wywiadu dla niemieckiego portalu kicker.de. Polski kierowca został zapytany o ciężki wypadek, którego doznał w 2011 roku i nieodwracalną utratę zdrowia. Zawodnik teamu F1 Alfa Romeo, mimo iż zwykle unika tego tematu, tym razem opowiedział o swoim stanie zdrowia.

Wielka tragedia młodego gwiazdora. Jego 22-miesięczna córeczka nie żyje, przegrała z rakiemWielka tragedia młodego gwiazdora. Jego 22-miesięczna córeczka nie żyje, przegrała z rakiemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sytuacja jest fatalna. Natychmiastowe spotkanie sztabu kryzysowego
  2. Lidl szarżuje z promocjami. Kiełbasa po złotówce, ćwiartki z kurczaka za niecałe 3 zł
  3. Skandal w okolicach Karpacza. Turyści, gdy zrozumieli, co się dzieje, byli zdruzgotani


Robert Kubica udzielił wywiadu przed startem w wyścigach DTM

Robert Kubica w tym roku ma wyjątkowo dużo pracy. Polak łączy pracę jako kierowca testowy i rozwojowy teamu F1 Alfa Romeo z udziałem w wyścigach niemieckiej serii DTM. Już za kilka dni odbędą się pierwsze zawody, w których Kubica będzie miał szansę na debiut i wywalczenie pierwszych punktów w klasyfikacji generalnej. Wcześniej polski zawodnik udzielił wywiadu dla portalu kicker.de.

Jednym z tematów poruszonych w rozmowie, był tragiczny wypadek Kubicy podczas rajdu Ronde di Andora, któremu Polak uległ w 2011 roku. Krakowianin przez długie miesiące dochodził do siebie po wypadku, jednak nie odzyskał już pełnej sprawności. Najbardziej ucierpiała jego prawa ręka, która do dzisiaj jest w bardzo słabym stanie. Robert Kubica zwykle unika tematu swoich problemów zdrowotnych, jednak odpowiedział na pytanie dziennikarza, zaznaczając, że nie jest mu łatwo o tym mówić.

Justyna Żyła cały czas prowokuje Piotra. Wczoraj była z innym mężczyzną, dzisiaj pokazuje się prawie nago (FOTO)Justyna Żyła cały czas prowokuje Piotra. Wczoraj była z innym mężczyzną, dzisiaj pokazuje się prawie nago (FOTO)Czytaj dalej


Polak szczerze o swoim stanie zdrowia i wypadku

- Dotykasz teraz bardzo delikatnego punktu, być może nie tak delikatnego, jak wcześniej, ale nadal to trudny temat dla mnie. W ostatnich latach bardzo dużo pracowałem fizycznie, jak i psychicznie. Zaakceptowałem moje ciało takie, jakim jest i nie myślę już o moich ograniczeniach - powiedział Kubica.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły apel Mateusza Morawieckiego. Premier zwrócił się do wszystkich Polaków
  2. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny
  3. Dziura nazwana "Blizną Ziemi". Jest tak duża, że pochłania helikoptery
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Dramat na węźle Konotopa. BMW bez kierowcy i makabryczne odkrycie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News