Robert Lewandowski
Thomas Voelker via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East source
Autor Aleksy Kiełbasa - 1 Października 2020

Robert Lewandowski całkowicie wycofuje się z biznesu na Mazurach. Wszystko przez kontrowersje wokół spółki

Robert Lewandowski zdecydował się zrezygnować ze spółki Nowe Mazury 8. Takie informacje przekazała rzecznik prasowa piłkarza. Chodzi o kompleks na jeziorze w Giżycku, w który również zainwestować miał kapitan reprezentacji Polski, przekazując swoje tereny pod tę inwestycję. Jednak Lewy postanowił wycofać się z projektu przez wzgląd na kontrowersje jakie w ostatnim czasie pojawiły się wokół spółki

Spółka Nowe Mazury 8 zamierza na jeziorze Niegocin w Giżycku wybudować kompleks restauracyjno – sportowy „Wodny świat”. Spółka zawarła przed laty umowę na użytkowanie tamtejszych gruntów pokrytych wodami o powierzchni 1 tysiąca m.kw. O szczegółach dotyczących tej inwestycji pisaliśmy dla Was tutaj. Jednak jak przekazała rzecznik prasowa Roberta Lewandowskiego, pani Monika Bondarowicz, piłkarz zdecydował się zrezygnować z udziału w tym projekcie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Kredyt sprzed lat umorzony. Klienci PKO BP w końcu wygrali batalie i nie muszą już płacić długu
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski wycofuje się z biznesu na Mazurach

Jeszcze kilka dni temu gazeta „Puls Biznesu” podała, że "Nowe Mazury 8 to spółka komandytowa, posiadająca czterech komandytariuszy, z których każdy wniósł do niej tyle samo, czyli po 1 tys. zł. Udziały w przyszłych zyskach będą dzielone jednak tak, że największą ich część (prawie 34 proc.) ma inkasować Robert Lewandowski, najmniejszą (18 proc.) wspólnik najlepszego polskiego piłkarza w firmie deweloperskiej LS Investments Wojciech Stradowski, a po 24 proc. znany warszawski deweloper Jacek Koziński oraz Paweł Petrusewicz"

Jednak dziś Monika Bondarowicz zakomunikowała za pośrednictwem PAP-u, że Robert Lewandowski postanowił zrezygnować z udziału z projektu „Wodny świat” spółki Nowe Mazury 8.

"W związku z kontrowersjami jakie pojawiły się wokół spółki Nowe Mazury 8, Robert Lewandowski postanowił całkowicie wycofać się z tej inwestycji." - brzmi oświadczenie rzecznik prasowego „Lewego”.

Kamil Stoch bezczelnie oszukany przez Norwegów. Oburzające zachowanie, Polak nadal nie dostał obiecanych pieniędzyKamil Stoch bezczelnie oszukany przez Norwegów. Oburzające zachowanie, Polak nadal nie dostał obiecanych pieniędzyCzytaj dalej

Burmistrz Giżycka nic o tym nie wie

Jak na łamach PAP-u powiedział dziś Wojciech Iwaszkiewicz burmistrz Giżycka, władze miasta nie otrzymały żadnej wiadomości od Roberta Lewandowskiego na temat jego rezygnacji z projektu.

- Na razie doszło do przekazania terenu pod inwestycję, my jako miasto udostępniliśmy tylko niewielką część mola" - powiedział Iwaszkiewicz i dodał, że ma nadzieję, że pozostali udziałowcy będą kontynuowali inwestycję. "Na pewno jako samorząd będziemy się tej sprawie bacznie przyglądać – dodał Wojciech Iwaszkiewicz.

Źródła: PAP, Onet Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News