Robert Lewandowski
Instagram.com/_rl9
Autor Piotr Mika - 2 Października 2020

Czułości Roberta i Anny Lewandowskich. Romantyczne zdjęcie trafiło do sieci (FOTO)

Robert Lewandowski może cieszyć się z kolejnej nagrody indywidualnej, podkreślającej jego dominację w minionym sezonie. Polak został wybrany Najlepszym Strzelcem oraz Najlepszym Piłkarzem Roku UEFA. Podobnie jak po poprzednich sukcesach, tak i teraz na Roberta czekała w domu dumna żona.

Robert Lewandowski w sezonie 2019/2020 był praktycznie bezkonkurencyjny. Polak zostawał królem strzelców Bundesligi, Pucharu Niemiec oraz Ligi Mistrzów i wraz z Bayernem Monachium wygrał we wszystkich tych rozgrywkach. Nic dziwnego, że 32-latek został wybrany Najlepszym Napastnikiem oraz Najlepszym Piłkarzem Roku UEFA.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Groźny wypadek Bartosza Zmarzlika. Wiemy, w jakim stanie jest król polskiego żużla (WIDEO)Groźny wypadek Bartosza Zmarzlika. Wiemy, w jakim stanie jest król polskiego żużla (WIDEO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski czule przywitany przez Annę

Nie jest tajemnicą, że Anna i Robert Lewandowscy przez całe wspólne życie niezwykle się wspierają. Polski piłkarz nie raz podkreślał, jak ważna dla niego jest jego druga połówka. Często również to jej dedykuje swoje sukcesy.

Trudno dziwić się napastnikowi Bayernu Monachium, ponieważ zawsze po jego sukcesie Anna Lewandowska cieszy się razem z nim i podkreśla, jak bardzo dumna jest z osiągnięć swojego męża. Tak było jak zdobywał Ligę Mistrzów i tak jest teraz, gdy został wyróżniony przez UEFA.

Tragedia polskich himalaistów. Dramatyczna akcja ratunkowa, jedna osoba nie żyje, los reszty wciąż nieznanyTragedia polskich himalaistów. Dramatyczna akcja ratunkowa, jedna osoba nie żyje, los reszty wciąż nieznanyCzytaj dalej

Anna Lewandowska wymienia sukcesy męża

Teraz na Instagramie popularnej trenerki pojawiło się zdjęcie, na którym czule całuje ona swojego męża. Jednocześnie gratuluje mu ona jego osiągnięć, przypominając, że jego droga do sukcesów nie była łatwa. - Wrócił. Mój mąż najlepszym piłkarzem w Europie (i na świecie). Dziś ważny dzień dla Roberta, całej naszej rodziny, przyjaciół i najbliższych. Historia ta nie napisała się sama. Roberta ostatnie lata to ciągły rozwój, to lata wielu wyrzeczeń, wytrwałej pracy nad sobą, przekraczanie własnych barier - wymienia Anna.

Żona polskiego napastnika nie omieszkała również wymienić wszystkich jego sukcesów, ale przede wszystkim podkreśliła, jak bardzo jest dumna ze swojego ukochanego. - Nie mogę być dziś bardziej dumna. Kocham. Wspieram. - napisała.

Robert Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News