Robert Lewandowski
HAROLD CUNNINGHAM/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Października 2020

Robert Lewandowski zawstydzony na oczach kamer z całego świata. Natychmiast odmówił, wielu nie zwróciło uwagi

Robert Lewandowski w czwartek został nagrodzony prestiżowym tytułem najlepszego piłkarza roku UEFA. Polski napastnik Bayernu Monachium był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem ostatnich miesięcy, co udowadnia przewaga, z jaką wygrał nad swoimi rywalami. Podczas odbierania nagrody “Lewy” otrzymał zaskakującą propozycję, która wprawiła go w zakłopotanie. 

Robert Lewandowski został wybrany piłkarzem roku UEFA i w czwartek odebrał statuetkę za to wyróżnienie. Podczas pobytu na scenie napastnik Bayernu Monachium znalazł się w dość niezręcznej sytuacji. Kamery nagrały zakłopotanie gwiazdora.

Czesław Michniewicz dobitnie skomentował kompromitację Legii. Nie pozostawił wątpliwości, to był wstydCzesław Michniewicz dobitnie skomentował kompromitację Legii. Nie pozostawił wątpliwości, to był wstydCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Już od dzisiaj zapłacisz więcej, kluczowa opłata idzie w górę. Masowe protesty nie pomogły
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Robert Lewandowski piłkarzem roku UEFA

W czwartek Robert Lewandowski wreszcie doczekał się należnego mu indywidualnego wyróżnienia. “Lewy” w minionych miesiącach wygrał wszystko, co było do wygrania. Triumfował w Lidze Mistrzów, Bundeslidze i Pucharze Niemiec. Został także najlepszym strzelcem wszystkich wspomnianych rozgrywek. Polak byłby zdecydowanym faworytem do wygrania “Złotej Piłki”, gdyby “France Football” nie odwołała tegorocznego plebiscytu.

Na szczęście w ręce Lewandowskiego trafiła inna prestiżowa nagroda. Polak został piłkarzem roku UEFA i w czwartek odebrał statuetkę. W pokonanym polu nasz rodak zostawił m.in. Kevina De Bruyne, swojego kolegę z drużyny Manuela Neuera, Neymara, czy Kyliana Mbappe.

- Muszę powiedzieć, że to wspaniałe uczucie, ciężko na to pracowałem. To trofeum zawsze pozostanie dla mnie wyjątkowe. Dziękuję kolegom z zespołu, a także trenerom i całemu sztabowi - powiedział wyraźnie poruszony Lewandowski po odebraniu nagrody.

Tak wyglądało wesele Adama Małysza. Dotarliśmy do zdjęcia sprzed latTak wyglądało wesele Adama Małysza. Dotarliśmy do zdjęcia sprzed latCzytaj dalej


Lewandowski zawstydzony na scenie, zaskakująca propozycja

Gdy Lewandowski odebrał cenną statuetkę, doszło do zaskakującego zdarzenia. W momencie, gdy napastnik przebywał na scenie jego klubowi koledzy Manuel Neuer i Joshua Kimmich żartowali, by Lewandowski zatańczył, niczym robi to na nagraniach, które umieszcza w popularnym komunikatorze TikTok. Zawodnika do tańca zachęcała również prowadząca galę prezenterka.

Polak nie dał się jednak namówić. Zmieszany Lewandowski wytłumaczył, że nie będzi tańczył w garniturze. Odniósł się do nagrań, na których prezentował między innymi taniec charakterystyczny dla ikony muzyki pop Michaela Jacksona.

- Lubię tańczyć, ale nie jestem wspaniałym tancerzem. To najbliżsi zachęcili mnie, by to nagrać. Mówili: "czemu nie pokażesz całemu światu, jakie masz ruchy w tańcu? Nie koncentruj się cały czas na futbolu, na treningu. No i nagrałem to, co nagrałem. Trochę imitowałem Michaela Jacksona. Taki był styl tego tańca - powiedział Robert Lewandowski.

Źródło: o2.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Czeka nas niezwykle mroźna i śnieżna zima? Model matematyczny już przewidział dla nas przyszłość
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News