Robert Lewandowski reakcja
Instagram - Robert Lewandowski
Autor Piotr Bernaciak - 2 Grudnia 2019

Robert Lewandowski rozczarowany głosowaniem Złotej Piłki. Mina Polaka mówi sama za siebie

Robert Lewandowski zajął dopiero ósme miejsce w plebiscycie Złotej Piłki. Polak był zdecydowanie rozczarowany decyzją głosujących. Zobacz reakcję naszego napastnika, która mówi sama za siebie.

Robert Lewandowski nie został doceniony przez głosujących w plebiscycie Złotej Piłki. Dziennikarze i piłkarze zdecydowali, że polski napastnik ostatecznie zajął dopiero 8. miejsce, a wyprzedzili go między innymi Allison czy Kylian Mbappe. Nie da się ukryć, że tak niska pozycja polskiego napastnika może być uznawana przez niego za wielkie rozczarowanie wobec świetnej jesieni 2019 roku.

Polak zareagował na decyzję wybierających w bardzo wymowny sposób. Jego reakcję widzieli widzowie z całego świata, bo kamery śledziły akurat Polaka podczas transmisji gali. Na jej temat powstało już mnóstwo internetowych obrazków i memów, a internauci wykazali się ogromną kreatywnością. Robert Lewandowski zostawił im spore pole do popisu swoją miną.

Leo Messi pobił historyczny rekord. Szósta Złota Piłka w karierze, niesamowite osiągnięcieLeo Messi pobił historyczny rekord. Szósta Złota Piłka w karierze, niesamowite osiągnięcieCzytaj dalej

Robert Lewandowski zajął dopiero ósme miejsce w głosowaniu

Wydaje się, że Robert Lewandowski kończy najlepszy rok swojej kariery, jednak w plebiscycie Złotej Piłki nie otrzymał najwyższego miejsca w karierze. W 2015 roku uplasował się tuż za podium, jednak teraz głosujący stwierdzili, że nie zasłużył na wielkie wyróżnienie. Polak był wyraźnie zaskoczony, że nie zajął przynajmniej czwartego miejsca w plebiscycie, co dobrze oddawała jego reakcja.

Internauci szybko podchwycili temat i zaczęli mówić, że mina Lewandowskiego doskonale odzwierciedla jego zdanie na temat całego plebiscytu Złotej Piłki. Z pewnością nie był on zadowolony z ogłoszonych wyników po tak świetnej jesieni. Cristiano Ronaldo strzelił w 2019 roku ponad 20 goli mniej, jednak pozwoliło mu to mimo wszystko na znalezienie się w najlepszej trójce plebiscytu.

Robert Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski piłkarz zdewastował rynek miasta? Klub odnosi się do doniesień prasowych
  2. Gwiazdor Barcelony odejdzie z klubu? Ma dwie propozycje, transfer możliwy już zimą
  3. Jak zdobyć bilety na Euro 2020? Walka o miejsca na trybunach nie będzie łatwa
  4. Gwiazdor Ekstraklasy nie zagra do końca roku. Ma poważne problemy zdrowotne
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News