Robert Lewandowski Złota Piłka
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 3 Grudnia 2019

Drogba wyjątkowo szczęśliwy po spotkaniu Roberta Lewandowskiego. "Daj się nacieszyć!"

Robert Lewandowski nie ukrywał, że czuł rozczarowanie po jedynie 8. miejscu w plebiscycie Złotej Piłki. W zupełnie innym nastroju była inna legenda futbolu. Didier Drogba był wyraźnie zachwycony spotkaniem piłkarza Bayernu.

Robert Lewandowski był wyjątkowo rozczarowany wczorajszymi wynikami plebiscytu Złotej Piłki. Polski napastnik miał nadzieję, że uda mu się zająć nieco wyższe miejsce niż dopiero ósme, jednak głosujący zadecydowali inaczej. Widać to było między innymi w momencie, gdy nasz reprezentant musiał wręczyć nagrodę dla najlepszego bramkarza mijającego roku.

Wyróżniony został Allison Becker, który stanął na scenie z Robertem Lewandowskim. Polak chciał dość szybko opuścić scenę, jednak nieoczekiwanie zatrzymał go Didier Drogba, prowadzący poniedziałkową galę. Legenda iworyjskiego futbolu i Chelsea Londyn wyjątkowo zareagowała na obecność napastnika Bayernu Monachium na scenie.

Trener mistrzów Polski wściekły na kibiców po meczu. Trener mistrzów Polski wściekły na kibiców po meczu. "Pluli, wyzywali nas"Czytaj dalej

Robert Lewandowski nie był zadowolony

Napastnik reprezentacji Polski dowiedział się, że został wybrany ósmym najlepszym piłkarzem świata w plebiscycie Ballon D'Or, a chwilę później musiał pojawić się na scenie, by wręczyć nagrodę najlepszemu bramkarzowi świata. Robert Lewandowski starał się za wszelką cenę pokazywać, że wybór głosujących jest zgodny z jego przekonaniami, choć wydawało się, że nie do końca tak jest.

Schodzącego ze sceny Lewandowskiego nieoczekiwanie zatrzymał Didier Drogba. Były napastnik Chelsea Londyn był wyraźnie podekscytowany, że ma okazję zamienić parę słów z zawodnikiem Bayernu Monachium i starał się zatrzymać go na scenie.

Robert Lewandowski zaimponował Drogbie

- Daj mi się nacieszyć tą chwilą, tym, że tu jesteś. Chcę ci za to bardzo podziękować. To dla nas wielki honor - powiedział Didier Drogba.

Słowa byłego znakomitego napastnika świadczą o tym, że mimo rozczarowującego rezultatu głosowania Robert Lewandowski wciąż cieszy się ogromnym szacunkiem ze strony osób związanych ze sportem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Hiszpański gwiazdor polskiej ligi na Euro będzie kibicował Polsce. Jego słowa wywołały poruszenie
  2. Polski piłkarz uderzony przez policjanta przed meczem. Wydano oświadczenie
  3. Reprezentacja Polski wróci na legendarny stadion. Zagra tam mecz przed Euro 2020
  4. Reprezentant Polski bohaterem głośnego transferu już w styczniu? W grze Atletico Madryt
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News