Robert Lewandowski
Instagram/_rl9
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Czerwca 2020

Robert Lewandowski zdradził sekret żony. Mogła umrzeć w trakcie porodu. Szczere wyznanie łamie serce

Robert Lewandowski został ostatnio ojcem po raz drugi. Mała Laura stała się prawdziwą gwiazdą polskiego show-biznesu i oczkiem w głowie rodziców. Mało kto jednak wie, że poród jej starszej siostry - Klary, mógł przebiec w bardzo przerażających okolicznościach. Okazuje się, że Anna Lewandowska była krok od śmierci w trakcie porodu. Piłkarz reprezentacji Polski zdecydował się opowiedzieć o tamtych wyjątkowo traumatycznych momentach.

Robert Lewandowski od niedawna jest szczęśliwym ojcem dwóch dziewczynek. O ile poród Laury Lewandowskiej był bezproblemowy, o tyle Klara rodziła się w prawdziwych męczarniach. Piłkarz reprezentacji Polski przyznał, że mało brakowało, a jego ukochana żona zmarłaby na szpitalnym łóżku. Takie wyznanie piłkarza reprezentacji Polski powoduje ciarki na całym ciele.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie
Adam Małysz został zaatakowany przez byłego trenera. Posądził go o kłamstwo i chciwość. Padły mocne słowaAdam Małysz został zaatakowany przez byłego trenera. Posądził go o kłamstwo i chciwość. Padły mocne słowaCzytaj dalej

Robert Lewandowski zdradził sekret Anny. Poród Klary był prawdziwą męczarnią

Piłkarz Bayernu Monachium wspomina, że poród pierwszej córki był okupiony wielkim cierpieniem Anny, która w trakcie straciła wiele krwi, a w pewnym momencie walczyła o życie. Sam zawodnik reprezentacji Polski przyznał, że mało brakowało, a radość z narodzin córeczki byłaby okupiona żałobą po stracie ukochanej osoby.

- To wszystko trwało z trzydzieści godzin. Poród był bardzo trudny, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi. Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że zagrożenie jest tak duże, więc i dziś przede wszystkim pamiętam to szczęście, gdy zobaczyłem naszą córkę. - mówi Lewandowski.

Anna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówAnna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówCzytaj dalej

Anna Lewandowska w trakcie drugiej ciąży miała wspomnienia pierwszego porodu

Do słów Roberta Lewandowskiego postanowiła się odnieść także trenerka personalna. Jak wiemy, jej drugi poród przebiegł bez problemu, ale dopóki na świecie nie pojawiła się Laura, to wciąż miała przed oczami straszne wydarzenia sprzed kilku lat.

- Pierwszy był bardzo ciężki, ledwo go przeżyłam. Dosłownie ledwo. Ordynator, jak przyszedł po porodzie uścisnąć mi dłoń, powiedział: dzięki pani przygotowaniu gratuluję pani, bo to było wskazanie do cesarskiego cięcia, ale pani dała radę. Jest pani świetnym wzorem, bo aktywność jest bardzo ważna i to jest przykład, że pomogła przejść przez ten poród”, wyznała żona Roberta Lewandowskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Atak w przedszkolu, 39 osób rannych, większość to dzieci. Dramatyczne wiadomości ze świata
  2. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  3. Rywale reprezentacji Polski w głębokim kryzysie. Skoczkowie będą musieli sami płacić za swoje starty?
  4. Trener reprezentacji Polski straci pracę? Nieoczekiwane doniesienia z zagranicznych mediów
  5. Dariusz Szpakowski wskazał faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Wielka szansa dla polskiej gwiazdy
  6. Możesz mieć problem z wypłatą pieniędzy z bankomatów. Jedna spółka zmienia zasady

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News