Robert Lewandowski zarobki instagram
Frank Hoermann/Sven Simon/Pool via Peter Schatz/Imago Sport and
Autor Łukasz Kowalski - 4 Czerwca 2020

Robert Lewandowski zarobił gigantyczne pieniądze. Polak dostanie miliony złotych z dziecinnie prostego powodu

Robert Lewandowski jest obecnie jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Polak wykorzystuje swoją popularność i pozycję aby się wzbogacić. Specjalnie przygotowany raport wykazał, że kapitan reprezentacji Polski jest jednym z najaktywniejszych sportowców w mediach społecznościowych. Napastnik dzięki swoim działaniom w internecie zgarnia fortunę.

Robert Lewandowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. Pokazują to także liczby obserwujących jego konta w mediach społecznościowych. Profil Polaka na Instagramie śledzi ponad 17 milionów osób, a konto na Facebooku polubiło ponad 9 milionów. Nic dziwnego, że Polak wykorzystuje te zasięgi, żeby zarobić pieniądze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)
  2. Turyści z Polski mogą wjeżdżać, ale na innych warunkach niż pozostali. Kolejny kraj podjął decyzję
Adam Małysz został zaatakowany przez byłego trenera. Posądził go o kłamstwo i chciwość. Padły mocne słowaAdam Małysz został zaatakowany przez byłego trenera. Posądził go o kłamstwo i chciwość. Padły mocne słowaCzytaj dalej

Robert Lewandowski zarobił fortunę

Odpowiednie prowadzenie swoich mediów społecznościowych daje nie tylko możliwość bliższego kontaktu ze swoimi fanami, ale także stwarza możliwości zarobienia pieniędzy z reklam udostępnianych na swoim koncie. Instytut Buzz Bingo przygotował raport "Insta Wealth", który wskazuje, ile pieniędzy zarobili dzięki swojej aktywności w mediach społecznościowych gwiazd sportu, muzyki, kina i szeroko pojętego grona celebrytów.

Według informacji przekazanych w raporcie Robert Lewandowski nie ma sobie równych wśród piłkarzy, jeżeli chodzi o ilość udostępnianych treści sponsorowanych na swoich profilach. Specjaliści, którzy przygotowali raport, wyliczyli, że od marca ubiegłego roku, kapitan reprezentacji Polski 47 postów sponsorowanych.

Kapitan reprezentacji Polski pod względem liczby publikowanych postów sponsorowanych był na czele stawki, wśród wszystkich sportowców. Więcej od Lewandowskiego reklam na swoich kontach udostępniał tylko grający w krykieta Virat Kohli, który udostępnił na swoim profilu aż 56 postów sponsorowanych.

Trener reprezentacji Polski straci pracę? Nieoczekiwane doniesienia z zagranicznych mediówTrener reprezentacji Polski straci pracę? Nieoczekiwane doniesienia z zagranicznych mediówCzytaj dalej

Polak zgarnia majątek dzięki swoim mediom społecznościowym

Polak za swoją aktywność w sieci został bardzo dobrze wynagrodzony. Jak wyliczyli twórcy raportu, Robert Lewandowski, dzięki postom sponsorowanym zarobił ok. 4,3 mln dolarów (ok. 17 mln zł). Ta kwota dała mu 17 miejsce w zestawieniu. Najwięcej z reklam na Instagramie zarobił Cristiano Ronaldo, który zainkasował ok. 50,3 mln dolarów, czyli niemal 200 milionów złotych.

Wpływy z mediów społecznościowych są ułamkiem wszystkich zarobków Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski w ubiegłym roku przedłużył kontrakt z Bayernem Monachium do 2023 roku. Na mocy nowej umowy piłkarz zarabiała 20 milionów euro za sezon. W związku z pandemią koronawirusa klub poinformował, że piłkarze zgodzili się obniżyć pensje do końca obecnego sezonu, nie podano jednak konkretnych danych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nie tylko kierowcy zagrożeni mandatami. Od dzisiaj również pasażerowie muszą mieć się na baczności
  2. Sztab kryzysowy zdecydował. Polskie miasto przywraca obostrzenia
  3. Rywale reprezentacji Polski w głębokim kryzysie. Skoczkowie będą musieli sami płacić za swoje starty?
  4. Trener reprezentacji Polski straci pracę? Nieoczekiwane doniesienia z zagranicznych mediów
  5. Dariusz Szpakowski wskazał faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Wielka szansa dla polskiej gwiazdy
  6. Możesz mieć problem z wypłatą pieniędzy z bankomatów. Jedna spółka zmienia zasady

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News